Ogólnopolskie rekolekcje kapłańskie KSM
21-24 października 2019 roku

Rekolekcje dla księży zainteresowanych Stowarzyszeniem, kapłanów pełniących funkcję asystentów oddziałów i kół KSM oraz duchownych pracujących z młodzieżą poprowadzi ks. Marcin Baran, Asystent Diecezjalny KSM i Dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Młodzieży w Diecezji Tarnowskiej.

Podczas spotkań rekolekcyjnych obecni będą także ks. dr Andrzej Lubowicki, Asystent Generalny KSM oraz druh Patryk Czech, Przewodniczący Prezydium Krajowej Rady KSM.

Uzupełnieniem treści formacyjnych będą zagadnienia dotyczące formacji młodzieży oraz bieżącej działalności i kierunków rozwoju Stowarzyszenia. Uczestnicy na zakończenie otrzymają potwierdzenie odbytych rekolekcji kapłańskich oraz zaświadczenie do szkół o ukończeniu kursu z zakresu wiedzy i form pracy z młodzieżą.

Rekolekcje odbędą się w dniach 21-24 października 2019 roku w Ośrodku Konferencyjno-Rekolekcyjnym Archidiecezji Łódzkiej w Porszewicach, Porszewice 24 C, 95-200 Pabianice.

Całkowity koszt uczestnictwa wynosi 450 zł/os. (pokój jednoosobowy z dopłatą 100 zł). Zgłoszenia prosimy przesyłać do 11 października na adres mailowy biura prezydium: biuro@ksm.org.pl (z zaznaczeniem ewentualnego zapotrzebowania na pokój jednoosobowy).

Pieniądze za udział prosimy przelać na konto: 76 1090 1030 0000 0001 0986 8503 w tytule wpisując: [Rekolekcje kapłańskie – Asystent diecezjalny/Asystent Oddziału – imię i nazwisko – diecezja.]

Uczestników prosimy o zabranie ze sobą alby, stuły oraz Biblii Jerozolimskiej.

Dod. Jakub Troszyński 9.10.2019 o 12.11