diecezja.waw.pl/6598Matka Boża Zwycięska – Patronka Diecezji
I Sesja Plenarna Synodu Młodych Diecezji Warszawsko-Praskiej (transmisja on-line, foto)
21 września 2019 roku, Wyższe Seminarium Duchowne DW-P

W sobotę, 21 września, w Wyższym Seminarium Duchownym Diecezji Warszawsko-Praskiej przy ul. Mehoffera 2, odbędzie się I Sesja Plenarna Synodu Młodych. Obradom będzie przewodniczył Biskup Pomocniczy Diecezji Warszawsko-Praskiej Marek Solarczyk, sesję poprowadzi młodzież.

- Uroczyste otwarcie Synodu, 18 września, uświadamia nam, że to dzieło trwa. Jesteśmy w tę inicjatywę zaangażowani na wiele różnych sposobów. Najbardziej fundamentalne: praca, refleksja i troska są związane z naszymi parafiami, których przedstawicieli zapraszamy na I Sesję Synodu – mówi biskup Marek Solarczyk.

Zaproszeni do udziału w sesji są sekretarze zespołów parafialnych, księża koordynatorzy rejonowi, wcześniej zgłoszeni przedstawiciele wspólnot. W przypadku nieobecności sekretarza, prosimy o wydelegowanie innego, pełnoletniego członka zespołu parafialnego lub o pojawienie się księdza z parafii. W przypadku parafii, które nie zgłosiły zespołów parafialnych, prosimy o pojawienie się księdza proboszcza lub księdza wikariusza danej parafii.

Program sesji:

Fotorelację przygotowała Karolina Błażejczyk oraz kl. Mateusz Kania.

Dokument został dodany dnia 20.09.2019 o 11.04, ostatnio aktualizowany 22.09.2019 o 9.53