diecezja.waw.pl/6532Matka Boża Zwycięska – Patronka Diecezji
Diecezja Warszawsko-Praska
Spływ kajakowy młodzieży (Foto)
22-27 lipca 2019 roku

W ubiegłym tygodniu, od 22 do 27 lipca, grupa młodzieży z naszej Diecezji wypoczywała podczas spływu rzeką Bug. Wyjazd został zorganizowany przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży oraz Duszpasterstwo Młodzieży DW-P.

Relacja uczestników wyprawy:

Celem naszego spływu był odpoczynek na łonie przepięknej nadbużańskiej natury, w otwartej wspólnocie i przede wszystkim w Miłującej Obecności naszego Pana.

Przygodę rozpoczęliśmy w Niemirowie, na granicy polsko-białoruskiej.

Codziennie pokonywaliśmy taki odcinek, na jaki nas było stać i na jaki mieliśmy ochotę - w końcu mamy wakacje! Czy to na lądzie, czy na wodzie, nie narzekaliśmy na nudę. Prowadziliśmy ożywione dyskusje podczas których wiele uczyliśmy się jedni od drugich, wspólnie gotowaliśmy posiłki pomimo podjadania smakołyków po drodze, graliśmy w gry które tak nas pochłaniały, że zapominaliśmy zupełnie o upływającym czasie. Kąpiele w rzece i kąpiele słoneczne, wytrwałe wiosłowanie i beztroski dryf, głęboki relaks i troska o drugich są naszą metodą na dobrze spędzony urlop.

Rzeka Bug jest cudowna, ludzie z drogiego Podlasia niezwykle otwarci i mili. Niech im Bóg błogosławi!

Z całego serca polecamy tę część świata i taki sposób spędzenia wakacji. W "Bożym sosie" rzeczywistość naprawdę smakuje wyśmienicie!

Dokument został dodany dnia 29.07.2019 o 11.12, ostatnio aktualizowany 29.07.2019 o 11.14