diecezja.waw.pl/6357Matka Boża Zwycięska – Patronka Diecezji
VII Pielgrzymka Żywego Różańca DW-P (nagranie homilii i konferencji, galeria foto)
27 kwietnia 2019 roku, Legionowo, ul. Orląt Lwowskich 8

27 kwietnia 2019 roku w parafii pw. Matki Bożej Fatimskiej w Legionowie miała miejsce VII Pielgrzymki Żywego Różańca diecezji warszawsko-praskiej. Homilie wygłosił Bp Marek Solarczyk.

Konferencja ks. Łukasza Staszaka, diecezjalnego moderatora kół dziecięcych, młodzieżowych i rodzinnych Żywego Różańca wygłoszona podczas VII Pielgrzymki Żywego Różańca diecezji warszawsko-praskiej.

Różaniec to skarb, który trzeba odkryć

Parafia Matki Bożej Fatimskiej
ul. Orląt Lwowskich 8, Legionowo

Serdecznie zapraszam Wspólnoty Żywego Różańca, kapłanów i siostry zakonne oraz wszystkich modlących się na różańcu na modlitewne spotkanie do parafii Matki Bożej Fatimskiej w Legionowie.

Przybądźmy licznie w zorganizowanych grupach pielgrzymkowych, otwórzmy serca i odnówmy wiarę. W modlitwie będziemy zawierzać Maryi wszystkie wspólnoty różańcowe, nasze parafie, kapłanów i zgromadzenia zakonne, będziemy modlić się o nowe powołania kapłańskie i zakonne.

Ks. Roman Kot
Diecezjalny Moderator Żywego Różańca

Program spotkania:

powitanie uczestników
konferencja
Różaniec
Msza Święta pod przewodnictwem ks. bp. Marka Solarczyka
agapa na świeżym powietrzu — zakończona Koronką do Bożego Miłosierdzia
Dokument został dodany dnia 27.03.2019 o 11.01, ostatnio aktualizowany 29.04.2019 o 17.27