Msza Świętej w intencji Żołnierzy Wyklętych (nagranie homilii, galeria foto)
10 marca 2019 roku

10 marca 2019 roku uroczystą Eucharystię o godzinie 12.00 poprzedziło złożenie wieńców przy pomniku generała Augusta Emila Fieldorfa ps. Nil. Eucharystii przewodniczył Biskup Artur Miziński, Sekretarz Generalny KEP.

– Wielki Post to okres, w którym w szczególny sposób jesteśmy wezwani do nawrócenia i pokuty, oraz do wewnętrznego przygotowywania się na przeżycie świąt paschalnych. Ten wyjątkowy czas rozpoczyna się obrazem kuszenia Chrystusa przez szatana - mówił bp Artur Miziński, Sekretarz Generalny KEP w Sanktuarium św. Ojca Pio na warszawskim Gocławiu podczas Mszy Świętej w intencji Żołnierzy Wyklętych.

– Chrystus i szatan to dwie postacie, z którymi związana jest historia życia każdego człowieka. Wszyscy jesteśmy kuszeni i stawiani wobec wyboru; Chrystus albo szatan, dobro, albo zło – dodawał

Dod. Marcin Tafejko 20.03.2019 o 13.18, akt. 26.03.2019 o 9.32