DA ARKA: Akademickie Rekolekcje Wielkopostne (relacja video, nagranie homilii)
17-20 marca 2019 roku, ul. Kobielska 10

W dniach 17 - 20 marca 2019 r. w Parafii Nawrócenia św. Pawła Apostoła odbyły się Akademickie Rekolekcje Wielkopostne, organizowane przez Duszpasterstwo Akademickie ARKA. Rekolekcje prowadzi ks. Przemysław Krawiec SAC

- Czasami kładziemy się spać, bo dzieje się coś złego i uciekamy w sen, bo wydaje się on być dobrym lekarstwem na smutki, niepokoje. Jednocześnie sen odcina nas od czegoś, co jest dobre i piękne - mówił ks. Przemysław Krawiec SAC.

- W taki sposób można przespać całe życie po to, żeby nie czuć bólu istnienia, nie doświadczać tego, co przykre. Tylko że odcinając się od bólu, odcinamy się też od szczęścia, od radości, piękna - dodawał.

- Po to są rekolekcje i Wielki Post, żeby się ocknąć i zobaczyć w swoim życiu coś niezwykłego, pięknego, czego do tej pory nie widzieliśmy. Po to w Wielkim Poście się ograniczamy - podkreślał.

Dod. Joanna Solak 11.03.2019 o 11.07, akt. 26.03.2019 o 8.22