Światowy Dzień Młodzieży w wymiarze diecezjalnym
13 kwietnia 2019 roku

Duszpasterstwo Młodzieży Diecezji Warszawsko-Praskiej zaprasza młodzież naszej diecezji do wzięcia udziału w corocznych obchodach Światowego Dnia Młodzieży.

Tradycyjnie spotykanie odbędzie się w Katedrze Warszawsko-Praskiej, aby przez cały dzień móc wspólnie przeżywać nasze święto.

W tym roku w programie:

• gra terenowa
  • sztuka teatralna
  • koncert
  • wykład
  • świadectwo
  • poczęstunek
  • Msza Święta

Młodzież przygotowująca się do bierzmowania prosimy o przywiezienie podań do księdza Biskupa.

Zapraszamy wspólnoty młodzieżowe działające przy parafiach wraz z animatorami i księżmi, młodzież przygotowującą się do sakramentu Bierzmowania wraz z opiekunami i katechetami oraz wszystkich tych, którzy chcą świętować razem z nami!

Księży, katechetów, opiekunów grup prosimy o zgłoszenie grupy na adres mailowy sekretariat@sdm.waw.pl lub telefonicznie do księdza Michała Dziedzica: 512-913-429 do 7 kwietnia.

Koszt: 10zł/uczestnik

Dod. Jakub Troszyński 6.03.2019 o 11.56, akt. 15.03.2019 o 13.08