Rekolekcje dla braci z Kościelnej Służby Porządkowej Totus Tuus
7-9 marca 2019 roku, Sanktuarium MB Ostrobramskiej

Ksiądz Moderator i Rada Diecezjalna Kościelnej Służby Porządkowej Diecezji Warszawsko–Praskiej zapraszają braci z Ruchu Totus Tuus, na rekolekcje wielkopostne, które odbędą się w terminie: 7-9 marca br. w Sanktuarium MB Ostrobramskiej, w parafii Narodzenia Pańskiego w Warszawie (ul. Ostrobramska 72).

Msze Święte o godz. 18:00; nauki rekolekcyjne wygłosi ks. kan. Marcin Ożóg. Mottem ćwiczeń rekolekcyjnych będzie hasło „W mocy Bożego Ducha”.

Program ćwiczeń rekolekcyjnych:

• 7 marca (czwartek) Eucharystia z nauką, druga nauka rekolekcyjna po Mszy Świętej
  • 8 marca (piątek) Msza Święta z nauką, po Mszy Świętej Droga Krzyżowa rozważaniami
  • 17 lutego (sobota) Msza Święta o godz. 12.00.

Szczęść Boże!

Moderator KSP DW-P
Ks. kan. Grzegorz Kowalczyk

Przewodniczący KSP DW-P
Bogdan Niewiadomski

Przypominamy jednocześnie, że w drugi wtorek każdego miesiąca o godz. 18.00, w Sanktuarium MB Ostrobramskiej (ul. Ostrobramska 72) odbywają się spotkania Rady Diecezjalnej, na które zapraszamy przedstawicieli Ruchu Totus Tuus wszystkich parafii naszej Diecezji. Najbliższe spotkanie Rady odbędzie się 12 marca 2019 roku.

Dod. Joanna Solak 15.02.2019 o 10.26, akt. 19.02.2019 o 13.55