WSD zaprasza na dzień skupienia dla rozeznających powołanie
26-27 stycznia 2019 roku, WSD DW-P, ul. Mehoffera 2

WSD zaprasza na dzień skupienia dla rozeznających powołanie
Nauczycielu, gdzie mieszkasz?
- Chodźcie, a zobaczycie.

W natłoku zajęć, z jakimi mierzymy się każdego dnia, niekiedy można mieć wrażenie, że gubimy to, co jest najważniejsze – nasz kontakt z Bogiem, naszą wiarę.

Jeśli masz takie wrażenie, a jednocześnie chciałbyś się przez chwilę zatrzymać i spotkać z Panem, zapraszamy na dzień skupienia, który odbędzie się w naszym Seminarium Duchownym w terminie: 26-27 stycznia br.

Zapraszamy mężczyzn w wieku od 18 lat.

Rozpoczynamy w sobotę, o godz. 10.00, zaś kończymy w niedzielę, Mszą świętą o godz. 9.15 w kościele parafialnym p.w. św. Jakuba, na której tradycyjnie uczestniczy nasza wspólnota seminaryjna. Dzień skupienia poprowadzi o. Grzegorz Zagórowski, wieloletni spowiednik i ojciec duchowny naszego Seminarium.

Podczas dnia skupienia będzie istniała możliwość przyjrzenia się życiu seminaryjnemu oraz uczestnictwa we wspólnych nabożeństwach z klerykami.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod adresem mailowym: powolanie@wsddwp.edu.pl

Termin przyjmowania zgłoszeń – do 23 stycznia br.

Serdecznie zapraszamy!

Dod. Joanna Solak 16.01.2019 o 10.40