ŚDM 2019 - Panama a Warszawie

W niedzielę, 27 stycznia, od godz. 14.00,
w Świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie
odbędzie się spotkanie młodych Panama w Warszawie
w łączności ze Światowymi Dniami Młodzieży.

Będzie to okazja do wspólnej modlitwy z Papieżem Franciszkiem i młodzieżą obecną w tych dniach w Panamie.

Konferencję wygłosi ks. Abp. Grzegorz Ryś,
całość poprowadzi raper i prezenter telewizyjny Michał PAX Bukowski.

Program rozpocznie się o godzinie 14.00 a zakończy około 22.00.

W tym czasie przewidziana jest m.in.:

• uroczyście celebrowana Msza Święta z emitowaną homilią Papieża Franciszka,
  • wspólne uwielbienie,
  • integracja,
  • śpiew,
  • możliwość spowiedzi czy adoracji.
  • Nie zabraknie też łączności audiowizualnej z Panamą, tak by zgromadzeni młodzi mogli dowiedzieć się, co się działo przez kolejne dni ŚDM, by mogli poznać kulturę Panamy i usłyszeć o przeżyciach bezpośrednich uczestników spotkania z Papieżem na miejscu.

Prosimy o modlitwę w intencji przygotowań i przebiegu spotkania Panama w Warszawie, a także o przekazywanie informacji o nim w każdy możliwy sposób, chociażby przez wydruk załączonego programu i zawieszenie go w swoich miejscach pracy.

Wszelkie szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej www.emmanuel.info.pl w zakładce Panama w Warszawie, oraz na Facebook’u pod hasłem Panama w Warszawie. Adres mailowy: panama.w.warszawie@gmail.com

Organizator Panamy w Warszawie
Wspólnota Emmanuel