Kawiarenka Dialogowa
9 grudnia 2018 roku, parafia św. Patryka, ulica Tadeusza Rechniewskiego 14

Domowy Kościół rozpoczął cykl otwartych spotkań dla małżeństw pod wspólnym tytułem „Kawiarenka Dialogowa”. Pierwsze spotkania, 25 listopada i 2 grudnia, odbyły się w parafii Najczystszego Serca Maryi na placu Szembeka w Warszawie pod patronatem księdza proboszcza Krzysztofa Uklei oraz w parafii św. Trójcy w Ząbkach pod patronatem księdza proboszcza Dariusza Korbika

W Ząbkach wzięło udział 11 małżeństw, na Placu Szembeka 27 małżeństw. Podczas spotkań, odbyły się konferencje, a następnie praktyki dialogu małżeńskiego. Chcemy dzielić się z innymi małżeństwami dobrem płynącym z jedności małżeńskiej i skarbami czekającymi na odkrycie w Dialogu Małżeńskim. W miłej i przytulnej atmosferze, przy świecach, kawie i ciastku można bezpiecznie spotkać się z małżonkiem na randce małżeńskiej oraz w ciszy, spokoju i bezpiecznej atmosferze porozmawiać o rzeczach ważnych.

Na czas spotkań w Kawiarence Dialogowej małżeństwa z Domowego Kościoła zorganizowały opiekę dla dzieci, aby rodzice mieli dwie godziny na spotkanie.

Następne spotkanie Kawiarenki Dialogowej odbędzie się w najbliższą niedzielę 9 grudnia w parafii św. Patryka w Warszawie, o godzinie 11:00 i potrwa 2 godziny. Tym razem zaprasza nas ksiądz proboszcz Marek Kruszewski. Warto wcześniej zarezerwować swoją obecność u księdza proboszcza, ponieważ sale zapełniają się błyskawicznie.

Informujemy jednocześnie, ze Kawiarenka Dialogowa ma charakter sieciowy, więc zapraszamy następne parafie do przyłączenia się do tego cyklu.

Dod. Jakub Troszyński 6.12.2018 o 14.54, akt. 6.12.2018 o 15.00