Akademickie rekolekcje adwentowe: Zaproszeni na ucztę (relacja video, nagranie homilii)
9-11 grudnia 2018 roku, ul. Kobielska 10

W dniach 9, 10 i 11 grudnia w parafii Nawrócenia św. Pawła odbyły się Akademickie Rekolekcje Adwentowe "Zaproszeni na ucztę". Rekolekcje głosił ks. dr hab. Dominik Ostrowski - liturgista. Organizatorem rekolekcji było Duszpasterstwo Akademickie Arka.

- Pierwszą konsekwencją tego, że Bóg nas zaprasza na serio jest to, że można z Niego na serio nie skorzystać i Bóg się z tym pogodzi. Nauczanie kościoła podkreślało zawsze, że Bóg szanował wolną wolę człowieka, który jeśli o tym zadecyduje, może odejść na zawsze, może spędzić wieczność poza nim - mówił ks. dr hab. Dominik Ostrowski, liturgista

Duszpasterstwo Akademickie Arka zaprasza
na Akademickie Rekolekcje Adwentowe
Zaproszeni na ucztę

Spotkania: 9, 10 i 11 grudnia, godz. 19.30
par. Nawrócenia św. Pawła, ul. Kobielska 10 (dolny kościół).
Rekolekcje głosi ks. dr hab. Dominik Ostrowski - liturgista.

W niedzielę po mszy świętej rekolekcyjnej spotkanie z księdzem dotyczące muzyki liturgicznej i norm w liturgii.

Zapraszamy bardzo serdecznie!!!

Dod. Joanna Solak 4.12.2018 o 10.52, akt. 14.12.2018 o 9.22