Caritas - Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom
Odbiór świec od 26 listopada 2018 roku

Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom - 2018
Świeca, która tworzy Polską Wigilię

Tradycyjnie wraz z pierwszą Niedzielą Adwentu rozpocznie się inauguracja ogólnopolskiej kampanii Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Jest to XXV Jubileuszowa edycja akcji, która na stałe wpisała się przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Tegorocznym hasłem są słowa: Świeca, która tworzy Polską Wigilię.

Małe i duże świece z logo Caritas, które zapala się w czasie Wigilii i stawia na świątecznym stole obok dodatkowego nakrycia dla nieoczekiwanego gościa, są wyrazem naszej pamięci o osobach potrzebujących.

Zapraszamy Czcigodnych Księży do pobierania świec na parafie w siedzibie Caritas Diecezji Warszawsko-Praskiej przy ul. Kawęczyńskiej 49, od 26 listopada 2018 r., od poniedziałku do piątku, w godz. 9.00-15.00, natomiast wszystkich diecezjan, którzy chcieliby zakupić świece Caritas zapraszamy do parafii od pierwszej Niedzieli Adwentu.

W galerii zamieszczamy wzory świec przygotowanych na Wigilię Bożego Narodzenia 2018.

Dod. Joanna Solak 14.11.2018 o 17.21, akt. 21.11.2018 o 9.47