diecezja.waw.pl/6077Matka Boża Zwycięska – Patronka Diecezji
Wyjazd na doroczne spotkanie Taizé – Madryt 2018
25 października 2018 roku, 26 grudnia 2018 – 3 stycznia 2019 roku, Madryt

Duszpasterstwo Młodzieży Diecezji Warszawsko-Praskiej ma przyjemność zaprosić młodzież z naszej Diecezji na wyjątkowy wyjazd do Madrytu!

Celem wyjazdu jest włączenie się w Europejskie Spotkanie Młodych organizowane przez braci z Taizé.

Szczegóły wyjazdu:

Zapraszamy na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 25 października o godzinie 19:00. Spotykamy się tradycyjnie w Centrum Duszpasterstwa Młodzieży - Floriańska 3 (wejście jak do kancelarii parafialnej, na drugim domofonie wciskamy 5).

Przyjdź na spotkanie i poznaj szczegóły, ale wcześniej udostępnij to wydarzenie, zaproś znajomych z Twojej wspólnoty, z Twojej parafii. Niech jak najwięcej osób zainteresowanych wyjazdem na Taizé dowie się o tym spotkaniu!

Wszelkie pytania odnośnie do wyjazdu prosimy kierować na adres sekretariat@sdm.waw.pl

Pozdrawiamy!

Duszpasterstwo Młodzieży
Diecezji Warszawsko-Praskiej