Warsztaty muzyczno-liturgiczne poświęcone Matce Bożej
4-5 maja 2018 roku, Parafia MB z Lourdes

Maryja to Matka naszego Pana Jezusa Chrystusa i nasza Matka. To Królowa Wszystkich Świętych i Przewodniczka na naszej drodze wiary.

Tradycja Kościoła miesiąc maj szczególnie poświęca Jej osobie i oddaje Jej cześć pięknymi pieśniami i nabożeństwem Litanii Loretańskiej. Chcemy dołączyć i naszą śpiewaną modlitwę zapraszając Was do uczestnictwa w warsztatach maryjnych.

Warsztaty poprowadzą Siostry Uczennice Krzyża, Adam Kuliś (CHAPS-Szczecin) i inni.

Rozpoczęcie 4 maja (piątek) o godz.17.00,
zakończenie 5 maja (sobota) około godz. 21.00.

• Warsztaty odbywać się będą na terenie Sanktuarium Matki Bożej z Lourdes, ul. Wileńska 69.
  • W programie przewidziany jest wspólny posiłek, nocleg należy zorganizować sobie we własnym zakresie.
  • Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie do 26 kwietnia br. wypełnionego formularza
  • FORMULARZ
  • Potwierdzeniem zgłoszenia jest wpłata na konto z dopiskiem: „warsztaty maryjne”

Więcej informacji: www.centrumformacji.eu