diecezja.waw.pl/5794Matka Boża Zwycięska – Patronka Diecezji
SACROSONG 2018 - Międzynarodowy Festiwal Pieśni Religijnej i Patriotycznej - ROZSTRZYGNIĘTY
Zgłoszenia do 30 kwietnia; Festiwal: 14–17 czerwca 2018 roku.

SACROSONG 2018
- Międzynarodowy Festiwal Pieśni Religijnej i Patriotycznej

Werdykt Jury:

piątek 16.06.2018

Kategoria: zespoły dziecięce

Kategoria: zespoły młodzieżowe

Kategoria: soliści – dzieci

Kategoria: soliści – młodzież

sobota 17.06.2018

Kategoria: zespoły dorośli

Kategoria: soliści dorośli

Kategoria: Chóry amatorskie

Kategoria: Chóry profesjonalne

Kategoria: grupy dziecięce

Osoby zainteresowane szczegółami Festiwalowych zmagań zapraszamy na stronę Sacrosongu. Szczególnie polecamy bogatą fotorelację pozwalającą doświadczyć klimatu tych dni, poznać rozmach z jakim zostało przygotowane to wspaniałe przedsięwzięcie a przede wszystkim zapoznać się z bogactwem reprezentowanych na Festiwalu środowisk muzycznych i folklorystycznych. Szczególną radością Organizatorów są goście zza granicy.

Program:

koncert w wykonaniu Szumskiej Szkoły Sztuki z Ukrainy w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury (Otwock, ul. Poniatowskiego 10) dedykowany Patronom, Parlamentarzystom, Przedstawicielom Samorządów, Sponsorom, Księżom i Gościom.
przesłuchanie grup dziecięcych, młodzieżowych, solistów*
koncert zespołu Claret Gospel z Wybrzeża Kości Słoniowej, Afryka*
uwielbienie pod przewodnictwem zespołu Szkoły Nowej Ewangelizacji*
przesłuchanie chórów, zespołów i solistów dorosłych*
koncert galowy*. Wręczenie nagród i dyplomów
przed południem - ECHO SACROSONGU - udział laureatów w niedzielnej Mszy Świętej w różnych Parafiach
16.00 - koncert Szumskiej Szkoły Sztuki z Ukrainy w Teatrze im. Stefana Jaracza w Otwocku

Wydarzenia oznaczone „*” odbywają się w Kościele MB Królowej Polski, ul. Czerska 21, Otwock.
Wszystkie będzie można obejrzeć na żywo na stronie www.parafiaotwockkresy.pl/transmisja on-line

Termin nadsyłania formularzy uczestnictwa upływa 30 kwietnia 2018 roku.

Więcej informacji: www.sacrosongdwp.pl

Dokument został dodany dnia 15.03.2018 o 11.01, ostatnio aktualizowany 22.06.2018 o 16.29