diecezja.waw.pl/5719Matka Boża Zwycięska – Patronka Diecezji
Światowy Dzień Chorego – wspieramy leczenie i rehabilitację dzieci
11 lutego 2018 roku, zbiórka do puszek Caritas

Przypominamy, że związku z obchodami Światowego Dnia Chorego, jak co roku, prosimy o przeprowadzenie w niedzielę, 11 lutego 2018 roku, zbiórki do puszek Caritas na leczenie i rehabilitację chorych dzieci.

Zbiórkę należy przeprowadzić we wszystkich Parafiach Diecezji Warszawsko Praskiej, po Mszach Świętych. Zapowiedź tej inicjatywy należy umieścić w ogłoszeniach parafialnych w niedzielę poprzedzającą, 4 lutego br.

Zebrane środki należy jak najszybciej przekazać do Wydziału Finansowego Kurii Biskupiej Warszawsko-Praskiej.

Podobne zbiórki będą miały miejsce również w latach następnych, w pierwszą niedzielę po obchodach Światowego Dnia Chorego.

Ks. Dariusz Szczepaniuk
Kanclerz Kurii

Dokument został dodany dnia 2.02.2018 o 22.33, ostatnio aktualizowany 9.02.2018 o 16.22