Debata „Lekarz w służbie życia” z udziałem Ks. Abp. H. Hosera SAC (transmisja on-line)
11 stycznia 2018 roku

Katolicka Agencja Informacyjna zaprasza na debatę społeczną z udziałem ekspertów pt. "Lekarz w służbie życia" związanej z zagadnieniami śpiączki, śmierci mózgowej i transplantologii.

Spotkanie odbędzie się w czwartek 11 stycznia w siedzibie Sekretariatu Konferencji Episkopatu Polski.

Czy w świetle najnowszej wiedzy medycznej obecnie obowiązujące kryteria śmierci mózgowej są wystarczające?

W dyskusji na temat śpiączki, śmierci mózgowej i transplantologii, wezmą udział przewodniczący Zespołu Ekspertów KEP ds bioetycznych Ks. Abp Henryk Hoser SAC, krajowy konsultant ds. anestezjologii prof. Radosław Owczuk, etyk dr n. med. Jacek Norkowski OP, anestezjolog prof. Romuald Bohatyrewicz, specjalista rehabilitacji prof. Jan Talar oraz neurochirurg dr n. med. Mariusz Głowacki.

Dod. Marcin Tafejko 11.01.2018 o 14.57