diecezja.waw.pl/5099Matka Boża Zwycięska – Patronka Diecezji
Rekolekcje dla małżeństw „Wybrani do Miłości – Poznaj sekret szczęśliwego małżeństwa!”
Sala kurialna, 24, 25 i 26 listopada 2016 r.

Zapraszamy wszystkie małżeństwa i narzeczonych na diecezjalne rekolekcje w czwartek, piątek, sobotę od 19:00 do 21:00. Prowadzącym będzie Michał Piekara – psychoterapeuta, autor książek o relacjach miłości mąż, ojciec, świecki rekolekcjonista.

Uczestnictwo w warsztatach będzie jak zawsze bezpłatne.

Prosimy o zarejestrowanie swojego uczestnictwa na stronie www.kibicujrodzinie.pl lub www.wpraga.oaza.pl/dk.

Ważna informacja dla Rodziców którzy w nie mają z kim zostawić swoich pociech: zapewnimy, w miarę naszych możliwości :) opiekę waszym pociechom w czasie trwania rekolekcji.

Organizatorem Warsztatów Małżeńskich jest Domowy Kościół Ruchu Światło-Życie Diecezji Warszawsko-Praskiej.

Bardziej szczegółowa treść konferencji to:
  1. Małżeństwo jako przestrzeń walki duchowej i kilka rozwiązań, które umocniają małżonków w tej rzeczywistości.
  2. Otwarty i pozytywny dialog, jako narzędzie w budowaniu więzi i bliskości.
  3. Szacunek i podziw, jako antidotum na krytykę i pogardę.
  4. Uzdrowienie osobistych „ran serca” jako droga do eliminacji wielu problemów małżeńskich.

Michał Piekara – psychoterapeuta w Centrum Budowania Relacji w Krakowie. zbudował autorski model pracy z parami w kryzysie.

Dokument został dodany dnia 22.11.2016 o 12.43