10. lecie Grupy Modlitwy Ojca Pio na Gocławiu (relacja video; pełne nagranie homilii)
23 czerwca 2016 roku

Parafia Rzymskokatolicka p.w. Św. Ojca Pio w Warszawie (ul. Gen. Fieldorfa 1) zaprosiła wszystkich czcicieli Świętego Stygmatyka do wspólnego dziękczynienia za 10 lat istnienia Grupy Modlitwy św. Ojca Pio. Spotkanie miało miejsce 23 czerwca 2016 roku. Mszę Świętą celebrował Ks. Bp Marek Solarczyk - Biskup Pomocniczy Diecezji Warszawsko-Praskiej.

Ks. Biskup w homilii zaprosił wszystkich do stania się znakiem tajemnic wiary poprzez więź i zażyłość Bogiem, oraz niesienie Bożej miłość do ludzi (pełne nagranie poniżej)

Ks. Prał. Andrzej Kuflikowski - proboszcz parafii, podkreślił że dar modlitwy jest darem pozyskiwania człowieka dla Boga, a jako "grupa modlitwy św. Ojca Pio modlimy się właśnie o dar dobrej spowiedzi"

Program spotkania

Msza Święta z koronką do Miłosierdzia Bożego - przewodniczy i homilię wygłosi Ksiądz Biskup Marek Solarczyk
Koronka do Najświętszego Serca Pana Jezusa
Różaniec
Droga Krzyżowa
uczczenie relikwii św. Ojca Pio

Modlitewne spotkanie zakończył wspólny poczęstunek.

Dod. Joanna Solak 20.06.2016 o 11.19, akt. 24.06.2016 o 21.31