diecezja.waw.pl/485Matka Boża Zwycięska – Patronka Diecezji
Zmarli kapłani
Pogrzeb 5 lutego

Kuria Mertopolitalna Warszawska zawiadamia, że dnia 1 lutego 2007 roku zmarł Ks. Edmnud Marian MICHNO, wieloletni kapelan Sióstr Rodziny Maryi w Brwinowie.
Msza Św. pogrzebowa zostanie odprawiona w kościele parafialnym w Brwinowie dnia 5 lutego o godz. 11.30, po czym ciało zostanie złożone na miejscowym cmentarzu w kwaterze Sióstr.

oraz Kuria Łowicka zawiadamiadnia, że dnia 1 lutego 2007 roku zmarł Ks. Tadeusz ZAKRZEWSKI, proboszcz parafii Kamion Skierniewicki.
Msza Św. pogrzebowa zostanie odprawiona w kościele parafialnym w Kamionie Skierniewickim dnia 5 lutego o godz. 13.00, po czym ciało zostanie przewiezione do Łowicza i złożone na cmentarzu parafii katedralnej.

Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie.

Dokument został dodany dnia 2.02.2007 o 17.12, ostatnio aktualizowany 9.04.2013 o 13.01