Spot powołaniowy WSD DW-P z udziałem Ks. Abp H. Hosera SAC

Zastanawiasz się nad służbą Bogu i ludziom jako kapłan w Diecezji Warszawsko-Praskiej? Ks. Abp Henryk Hoser SAC oraz władze i alumni Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Warszawsko-Praskiej zapraszają kandydatów na studia!

Kapłaństwo jest służbą Bogu i ludziom. Jeśli odczuwasz głos Boży przynaglający Cię do podjęcia tej drogi, możesz na niego odpowiedzieć na wiele sposobów: jeśli nie jesteś jeszcze pewien, czy kapłaństwo jest Twoją drogą, ale poważnie o niej myślisz, możesz umówić się na rozmowę z przełożonym lub ojcem duchownym seminarium, aby postarać się rozwiać swoje wątpliwości. Dla wielu jest to pierwszy krok, aby zrobić coś w tym kierunku i odpowiedzieć sobie pełniej na pytanie czy jest to moja droga życiowa.

Jeśli już rozeznałeś, że chcesz odpowiedzieć na powołanie i chcesz to uczynić jako przyszły kapłan Diecezji Warszawsko-Praskiej, zapraszamy do umówienia się na rozmowę kwalifikacyjną, podczas której możesz złożyć dokumenty niezbędne do przyjęcia do Seminarium.

Szczegółowe informacje na stronie Seminarium http://www.wsddwp.edu.pl.

Dod. Marcin Tafejko 7.06.2016 o 15.49, akt. 7.06.2016 o 16.58