Finał Akcji: Kilometry Caritas
Komunikat do odczytania w ramach ogłoszeń 22 maja 2016 roku

KOMUNIKAT

Zgodnie z decyzją Księdza Arcybiskupa prosimy Wielebnych Księży Proboszczów o odczytanie podczas niedzielnych ogłoszeń duszpasterskich w niedzielę, 22 maja br. zaproszenia na finał akcji „Kilometry Caritas. Prosimy również o zachęcenie wiernych do udziału w tym wydarzeniu.

Dyrektor Caritas DWP
/-/ Ks. Dariusz Marczak

Proponowany tekst ogłoszeń parafialnych:

Caritas Diecezji Warszawsko–Praskiej serdecznie zaprasza parafian, rodziny z dziećmi i młodzież na piknik z okazji finału akcji „Kilometry Caritas” będącej próbą bicia rekordu Guinnessa w układaniu najdłuższego ciągu monet jednozłotowych.

Piknik odbędzie się dnia 29 maja 2016 roku w Warszawie, u zbiegu ulic Zielenieckiej, Targowej i Zamoyskiego (przy błoniach Stadionu Narodowego, vis a vis Teatru Powszechnego) w godzinach od 13:00 do 20:00.

Przewidziane liczne atrakcje dla dorosłych i dla dzieci.

Serdecznie zapraszamy, bo i ty możesz wziąć udział w biciu Rekordu Guinnessa! Akcję można wesprzeć wrzucając złotówkę do puszek Caritas.

Dod. Joanna Solak 17.05.2016 o 16.02