Niedziela ewangelizacyjna w parafii św. Izydora
Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 93, Marki, 24 stycznia 2016

Komitet Budowy Pomnika Dziecka Utraconego w parafii św. Izydora w Markach zaprasza na niedzielę ewangelizacyjną z Grupą „Wyrwani z niewoli”.

Wyrwani z niewoli to młodzi ludzie: Piotr Zalewski i Jacek Zajkowski, którzy jeżdżą po całej Polsce, dzieląc się doświadczeniem swojego nawrócenia. Niegdyś mieli okazję poznać destrukcyjny wpływ świata, w którym chcieli żyć bez zasad. Znalazłszy się w poczuciu beznadziei i braku sensu życia doświadczyli mocy Miłosierdzia Bożego. Jezus ich wyzwolił i przywrócił do życia. Teraz Piotrek studiuje psychologię i jest autorem książki „Wyrwani z niewoli”, a Jacek artystą muzykiem hip hopowym. Obaj opracowali autorski program profilaktyczny dla młodzieży, grają koncerty, głoszą rekolekcje, przez co trafiają do tysięcy ludzi. Ich działania ewangelizacyjne przynoszą piękne owoce przemiany i nawrócenia.

Dod. Magdalena Kowalewska 20.01.2016 o 18.47, akt. 20.01.2016 o 18.51