Diecezjalny Dzień Wspólnoty Ruchu Światło-Życie. Video
10 stycznia 2016

W Niedzielę Chrztu Pańskiego w Katedrze Warszawsko-Praskiej odbył się Diecezjalny Dzień Wspólnoty Ruchu Światło-Życie. Zapraszamy do oglądania videorelacji:

Zaproszenie

Ks. Franciszek Blachnicki napisał, że „jedność jest nierozdzielnie związana z działaniem Ducha Świętego” dlatego pragniemy wspólnie przyzywać Jego światła i mocy do naszych wspólnot i wszystkich działań, które stoją przed nami w Nowym Roku. W tym roku Jubileuszu Miłosierdzia w naszej ojczyźnie, przeżywać będziemy dwa wielkie wydarzenia, 1050 lecie Chrztu Polski oraz Światowe Dni Młodzieży z Papieżem Franciszkiem.

Wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za Ruchu Światło-Życie i działania,które Ruch podejmuję, dlatego chcemy spędzić to niedzielne styczniowe popołudnie razem z biskupem – podzielić się opłatkiem, porozmawiać i ucieszyć obecnością drugiego człowieka.

W ramach naszego spotkania planujemy:

14:30 Zawiązanie wspólnoty - Śpiewanie Kolęd

15:00 Wspólna Eucharystia pod przewodnictwem ks. Bpa Marka Solarczyka

16:00 Spotkanie opłatkowe – AGAPA

Już dziś zaplanuj swój czas byśmy mogli być razem.

Liczymy na Waszą obecność! Zapraszamy!

Moderator Diecezjalny Ruchu Światło-Życie
ks. Piotr Urbanowski