Warsztaty dla kobiet na warszawskiej Pradze
Parafia MB z Lourdes, Wileńska 69, Warszawa

Siostry Uczennice Krzyża serdecznie zapraszają w sobotę, 5 grudnia, na warsztaty dla kobiet, które poprowadzi Ewa Rozkrut, redaktor naczelna portalu Mateusz.pl, trener rozwoju osobistego, maratonka.

Miejsce: Warszawa – Praga, parafia MB z Lourdes

Termin: 5 grudnia 2015, prosimy o zgłoszenia do jednej z grup:

I grupa: w godz. 10.00-13.00 FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

II grupa: godz. 14.00-17.00 FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA

„Maryja, oczekując na narodziny Dziecięcia, z pewnością spotykała się z niezrozumieniem, osądem oraz innymi niełatwymi sytuacjami. Można czerpać z doświadczeń Jej życia także dziś.

Zapraszam Cię na spotkanie „Adwent. Asertywność a egoizm”. W czasie warsztatów nauczysz się radzić sobie z krytyką, budować poczucie własnej wartości, wyrażać swoje zdanie bez naruszania praw innych osób. Poszukasz różnicy między egoizmem a asertywnością. Nauczysz się radzić sobie z opiniami innych ludzi. Do zobaczenia w sobotę.”

Ewa Rozkrut

Dod. Magdalena Kowalewska 20.11.2015 o 14.08, akt. 20.11.2015 o 14.59