Warsztaty liturgiczno-muzyczne: Dotknij Miłosierdzia
Siostry Eucharystki; 18-20 września 2015 roku

Warsztaty Liturgiczno-Muzyczne „Dotknij Miłosierdzia”

Termin:18-20.09 września 2015 roku
Miejsce: Parafia św. Łucji Warszawa-Rembertów (ul. Paderewskiego 42)
Koszty: Koszt warsztatów: 60 zł, instrumentaliści: 30 zł.

Siostry Eucharystki serdecznie zapraszają na warsztaty Liturgiczno-Muzyczne, które odbędą się w Parafii św. Łucji w Warszawie Rembertowie, a poprowadzą je znani muzycy, dyrygenci i kompozytorzy: Hubert Kowalski i Piotr Pałka.

Tematem będą w sposób szczególny pieśni o Miłosierdziu Bożym. Na warsztaty zaproszone są wszystkie osoby, które pragną przybliżyć się do treści związanych z liturgią i muzyką kościelną. Nie trzeba znać nut ani posiadać doświadczenia. Wystarczy pragnienie doświadczenia wspólnoty i rozradowania się śpiewem na chwałę Bożę. Podczas warsztatów oprócz intensywnej pracy wokalnej i instrumentalnej jest czas na wspólną modlitwę: Jutrznię, Eucharystię, Adorację Najświętszego Sakramentu.

Rozpoczęcie warsztatów w piątek, 18 września. Od godz. 15.30 rejestracja uczestników i wydawanie identyfikatorów, o godz. 16.00 rozśpiewanie.
Zakończenie Mszą Świętą w niedzielę 20 września o godz. 17.00, po której będzie miał miejsce koncert uwielbienia.

Gdyby kogoś nie było stać, składa ofiarę dobrowolną. Najważniejsze jest pragnienie serca. Istnieje możliwość zamówienia obiadów:
I danie: 5 zł; II danie 15 zł, kolacji: 7 zł oraz noclegu (u parafian).

Zgłoszenie (do 14 września) można złożyć w jeden z wymienionych poniżej sposobów:
- wypełniając kartę zgłoszenia dostępną na stronie www.eucharystki.pl
- wysyłając email na adres: gosiasje@wp.pl- wysyłając sms na nr 798 995 882.

Wiadomość emailowa lub smsowa powinna zawierać następujące dane:
· Imię, nazwisko, wiek, adres
· Telefon kontaktowy
· Adres emailowy
· Informację o potrzebie zapewnienia noclegu (piątek/sobota, sobota/niedziela)
· Informację o chęci zamówienia obiadu lub kolacji (kolacja w piątek, obiad w sobotę, kolacja w sobotę, obiad w niedzielę)

Ponadto mile widziane są dodatkowe informacje takie jak:
- Głos jakim śpiewasz
- Instrument na jakim grasz

Osoby niepełnoletnie potrzebują pisemnej zgody Rodziców, którą należy przywieźć na warsztaty.

Nie lękaj się!!! Otwórz swoje serce na dar Jego wielkiego Miłosierdzia!

Dodatkowe szczegółowe informacje: s. Małgorzata Galik, tel. 798 995 882, gosiasje@wp.pl

Dod. Joanna Solak 7.09.2015 o 14.49