Rodzice chorego chłopca dziękują diecezji warszawsko-praskiej za okazaną pomoc
Zbiórka charytatywna

Niedawno diecezja warszawsko-praska włączyła się w pomoc charytatywną. Publikujemy list z podziękowaniami rodziców chłopca, dla którego udało się zebrać kwotę potrzebną na przeprowadzenie operacji, która odbędzie się 8 stycznia.

Kochani!

Z radością informujemy, że została zebrana cała kwota na operację naszego synka Marcinka. Składamy serdeczne podziękowania Caritas DWP za niesamowite zaangażowanie i szlachetność w niesieniu nam pomocy.

Z całego serca dziękujemy Parafianom i Proboszczom kościołów Diecezji Warszawsko-Praskiej w których były prowadzone zbiórki a w szczególności JE Arcybiskupowi Henrykowi Hoserowi za wyrażenie zgody na przeprowadzenie tych zbiórek.

Dziękujemy również Pomagaczom z Siepomaga.pl, Biegaczom i Fundacji PKO Banku Polskiego,Fundacji Polish Gift of Life, Fundacji Mam Serce.

Dziękujemy również Ochotniczej Straży Pożarnej w Markach za zaangażowanie i pomoc.

Dziękujemy wszystkim darczyńcom, wszystkim którzy nas wspierali. Dziękujemy za wszystkie ciepłe słowa. 8 stycznia 2015 r. odbędzie się operacja serduszka Marcinka.

To dzięki Wam nasz synek dostał szansę na życie w szczęściu i zdrowi.

Z całego serca dziękujemy
Katarzyna Pietrzak-Włodarczyk i Robert Pietrzak