Warsztaty Małżeńskie – O. Adam Szustak OP
Katedra Warszawsko-Praska, Floriańska 3, 27-29 listopada 2014 r.

Domowy Kościół Ruchu Światło-Życie naszej diecezji zaprasza wszystkich na diecezjalne Warsztaty Małżeńskie w naszej katedrze: Przeciwieństwem Miłości nie jest nienawiść ale STRACH no to weźże się PRZESTAŃ BAĆ, a pojawi się Miłość.

Warsztaty Małżeńskie odbędą się w bazylice katedralnej warszawsko-praskiej w dniach: 27, 28, 29 listopada (czwartek, piątek i sobota) w godzinach 19:00 do 21:00.

W tym roku poprowadzi O. Adam Szustak OP, znany kaznodzieja i autor wielu rekolekcji i konferencji: „Kundel przydrożny”, „Nocny złodziej”, „Noe, człowiek, który chodził z Bogiem”, „Ewangelia dla potłuczonych”, „Rekolekcje dla facetów”, ale także projektów:

• „Projekt Judyta - Jak być silną kobietą, nie stając się imitacją mężczyzny”
  • „Projekt Jonasz - Jak budować męską siłę zrywając ze stereotypami”
  • i wiele wiele innych

Udział w Warsztatach jest jak zawsze bezpłatny; warto jednak zabrać ze sobą trochę grosza, gdyż będziemy zbierać tacę dla prelegenta oraz na zasilenie naszego domowo-kościelnego funduszu rekolekcyjnego :)

Chętnych prosimy o zarejestrowanie swojej obecności w formularzu internetowym: http://dkwwl.pl/warsztaty-malzenskie-2014/.

Dod. Ks. Wojciech Lipka 22.11.2014 o 0.27, akt. 27.11.2014 o 13.00