Dzień dla Rodziny na warszawskiej Pradze
Jak rozmawiać w rodzinie…? - 11 października 2014 roku

Siostry Uczennice Krzyża bardzo serdecznie zapraszają 11 października 2014 roku na Dzień dla Rodziny, który poprowadzi Elżbieta Łozińska, doradca pedagogiczno-psychologiczny, terapeuta NEST (program terapeutyczny dla osób dorosłych, które doświadczyły traumatycznych przeżyć); pracuje w Centrum Mamy Dziecko we Wrocławiu; autorka serii sesji tematycznych, nagranych w Centrum Formacji Duchowej Salwatorianów; publikuje w tygodniku Niedziela; autorka książki pt. Jak rozmawiać w rodzinie? autorska strona: www.filaryzycia.pl. Prywatnie: żona i mama czwórki dzieci.

Miejsce: Warszawa-Praga, parafia MB z Lourdes.

W programie:

powitanie
warsztaty pt. Jak rozmawiać w rodzinie…?, prowadzący: Elżbieta Łozińska (dzieci pod opieką animatorów)
przerwa na kawę, herbatę, kanapki itp.
warsztaty c.d. (dzieci pod opieką animatorów)
przerwa
Eucharystia – ks. Stanisław Kosiorowski MIC