Z potrzeby serca – gospelowy wieczór uwielbienia
6 kwietnia 2014 r. – Parafia MB Królowej Polskich Męczenników

Zapraszamy na WIECZÓR WIELBIENIA w duchu Gospel – na chwałę i dziękczynienie Bogu za kanonizację bł. Jana Pawła II. Modlitwa będzie miała miejsce w niedzielę, 6 kwietnia 2014 roku w parafii Matki Bożej Królowej Polskich Męczenników (Warszawa, Aleja Stanów Zjednoczonych 55).

Początek – Msza Święta o godz. 18.00, po której nastąpi adoracja Najświętszego Sakramentu i dalsza modlitwa uwielbienia.

Na zakończenie spotkania zostanie podjęta modlitwa wstawiennicza (o uzdrowienie) nad osobami potrzebującymi takiego wsparcia duchowego.

Towarzyszący modlitwie Zespół Akademicki „z Potrzeby Serc” tworzą studenci warszawskich i pozawarszawskich uczelni. Śpiewają od kilku lat dla chwały Bożej, naszego pożytku i wspólnej radości. Zapraszamy!

Dod. Joanna Solak 2.04.2014 o 11.55, akt. 4.04.2014 o 4.16