Warsztaty małżeńskie „Walcz o czystość swoich dzieci”
Aula kurialna, ul. Floriańska 3 w Warszawie, 21-23 listopada 2013 r.

Zapraszamy wszystkie małżeństwa na diecezjalne warsztaty małżeńskie Walcz o czystość swoich dzieci, czyli jak rozmawiać z dziećmi o… „tych sprawach”. Prowadzący, Magdalena i Piotr Ogrodowczykowie, będą poruszać temat, jak rozmawiać z dziećmi o miłości oraz o wychowaniu seksualnym w rodzinie.

Warsztaty małżeńskie odbędą się w dniach: 21, 22, 23 listopada (czwartek, piątek i sobota) w godzinach 18:00 do 20:00 w salach kurialnych przy katedrze Św. Floriana w Warszawie.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Małżeństwom, które w tym czasie nie będą mogły zapewnić opieki swoim pociechom pomożemy, w miarę naszych możliwości, zaopiekować się dziećmi na miejscu.

Organizatorem warsztatów małżeńskich jest Domowy Kościół Ruchu Światło-Życie naszej diecezji.

Plan szczegółowy

Czwartek 21 listopada godz. 18:00-20:00
Wychowanie dzieci zaczyna się od wychowania rodziców
Piątek 22 listopada godz. 18:00-20:00
Małe dzieci – opowiedz mi historię mojego powstania
Sobota 23 listopada godz. 18:00-20:00
Rodzicu, odwagi – nie wstydź się rozmawiać z nastolatkiem o seksie

W sobotę po warsztatach od godz. 20:00 do 22:00 zapraszamy uczestników na modlitwę uwielbienia.

Magdalena i Piotr Ogrodowczykowie

Są małżeństwem od 16 lat, rodzicami 4 dzieci. Specjaliści zajmujący się zagadnieniami wychowania i profilaktyki problemów dzieci i młodzieży. Mają dużą praktykę w indywidualnej pracy konsultacyjno terapeutycznej z młodzieżą i dorosłymi: towarzyszą małżeństwom w kryzysie, prowadzą liczne konferencje, kursy przedmałżeńskie, autorskie warsztaty dla rodziców. Posługują w poradni życia rodzinnego. Pani Magdalena Ogrodowczyk jest Instruktorem Metody Rozpoznawania Płodności PSNNPR.

Dod. Ks. Adam Banaszek 14.11.2013 o 18.57, akt. 21.11.2013 o 7.48