IV Warszawski Dzień Modlitwy Różańcowej
OO. Dominikanie na Służewie, 4-6 października 2013

Zapraszamy na IV Warszawski Dzień Modlitwy Różańcowej. W ten sposób chcemy odnowić cześć dla Matki Bożej, oddawaną poprzez różaniec. Wszystkie obchody odbywać się będą w kościele i klasztorze dominikanów na warszawskim Służewie (ul. Dominikańska 2).

piątek, 4 października 2013

Debata różańcowa Abp Henryk Hoser SAC, Jan Budziaszek w auli o. Jacka Woronieckiego (klasztor)

sobota, 5 października 2013

Tajemnice radosne - modlitwa dzieci oraz wspólne malowanie tajemnic różańcowych