Ks. Lemański a ateizacja Polski
Warszawa, 12 lipca 2013 r.

Czcigodny Księże Arcybiskupie,

Każdy kolejny atak na Kościół w Polsce jest nie tylko coraz bardziej ohydny, ale także coraz bardziej przemyślany. Środowiska związane z Gazetą Wyborczą zdając sobie sprawę, iż atakując wprost, jak robili to dotychczas naszych biskupów, oskarżając ich o tradycjonalizm i brak postępu nie są w stanie osiągnąć spodziewanego rezultatu tj. zaszkodzić Kościołowi. Zdają sobie także sprawę, iż łatwiej jest wyciągać z muru poszczególne cegły niż uderzyć nań z całym impetem. Dlatego dziś celem ataku nie jest Kościół czy episkopat, tylko poszczególne jego elementy.

Po serii ataków na o. Tadeusza Rydzyka, ks. bp Antoniego Dydycza, ks. abp Sławoja Leszka Głódzia przyszedł teraz atak na ks. abp Henryka Hosera. Masońsko - libertyńskie środowiska postanowiły tym razem wykorzystać do tego brylującego w salonowych mediach Wojciecha Lemańskiego. Celowo nie piszę „księdza”, gdyż ktoś kto za cenę chwilowej „sławy” sieje publiczne zgorszenie, przeciwstawia się
nauce Kościoła, obrzuca swojego biskupa błotem i pomówieniami na takie miano nie zasługuje. Historia pokazuje nam wiele przykładów jak niewiele potrzeba, aby odrobina kwasu zakwaszała całe ciasto, jak niewiele potrzeb,a aby grzech pychy i zakłamania szybko rozlewał się zakażając kolejne osoby. Wojciech Lemański jest cynikiem, który doskonale wiedział, że każdy jego kolejny wyskok przybliża go nie tylko do usunięcia z parafii, ale także wyciągnięcia znacznie poważniejszych
konsekwencji. Doskonale zdawał sobie sprawę z tego, iż stanie się narzędziem w rękach Gazety Wyborczej czy Newsweeka. A takie osoby, jak Katarzyna Wiśniewska czy Adam Szostkiewicz rozpoczną regularne polowanie na ks. abp Hosera.

Dziś obowiązkiem każdego katolika jest nie tylko stanąć po stronie prawdy i dać odpór masońskim kłamstwom, ale obowiązkiem jest także wyrazić swoją wdzięczność i szacunek dla ks. abp Henryka Hosera.

Andrzej Jaworski
Przewodniczący Parlamentarnego Zespołu