Diecezja Warszawsko-Praska
Poradnie rodzinne w DW-P w roku 2004
Katolickie poradnie rodzinne

Na terenie naszej Diecezji działają następujące poradnie rodzinne.
Podajemy parafie i czas otwarcia (w układzie dekanalnym).

DEKANAT ANIŃSKI
Parafia Matki Bożej Królowej Polski, ul. Rzeźbiarska 46, Anin, czwartki: 17.30 – 20.00
Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa, ul. Narcyzowa 18, Falenica, piątki: 18.00-19.00
Parafia św. Benedykta, ul. Lucerny 95, Wawer-Sadul, środy: 17.00-18.00

DEKANAT BRÓDNOWSKI
Parafia św. Siostry Faustyny, ul. Żuromińska 2, Bródno, środy: 18.30-19.30
Parafia Matki Bożej Różańcowej, ul. Wysockiego 8, Bródno, środy: 18.00-20.00
Parafia św. Włodzimierza, ul. Kondratowicza 2, Bródno, czwartki: 18.30-20.00
Parafia św. Marii Magdaleny, ul. Echa Leśne 2, Ugory, czwartki: 18.00-20.00

DEKANAT GROCHOWSKI
Parafia Świętych Apostołów Jana i Pawła, ul. Cyrklowa, Gocław środy: 17.00-18.00
Parafia Najczystszego Serca Maryi, ul. Chłopickiego 2, piątki: 16.30-18.30
Parafia Nawrócenia św. Pawła Apostoła, ul. Kobielska 10, poniedziałki: 18.30-19.30
Parafia Bożego Ciała, ul. Grochowska 365, poniedziałki: 18.00-19.30
Parafia Matki Bożej Królowej Polskich Męczenników, al. Stanów Zjednoczonych 55, piątki: 18.00-20.00
Parafia św. Wincentego Pallottiego, ul. Skaryszewska 12, środy: 17.00-19.00
Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy, ul. Nobla 16, poniedziałki: 19.00-20.00
Parafia św. Patryka, ul. Rechniewskiego 14, piątki: 17.00-18.30
Parafia Narodzenia Pańskiego, ul. Ostrobramska 72, poniedziałki: 17.00-19.00

DEKANAT PRASKI
Katedra św. Floriana, ul. Floriańska 3, czwartki: 18.00-20.00
Parafia Matki Bożej Loretańskiej, ul. Ratuszowa 5, II i IV czwartek: 18.00-19.00
Parafia Matki Bożej z Lourdes, ul. Wileńska 69, czwartki: 18.00-19.00
Bazylika Najświętszego Serca Jezusowego, ul. Kawęczyńska 53, poniedziałki: 19.00-20.30
Parafia Chrystusa Króla, ul. Tykocińska 27/35, środy: 18.30-20.00
Parafia św. Marka Ewangelisty, ul. Zamiejska 6, środy: 18.00-20.00
Parafia Świętej Rodziny, ul. Rozwadowska 9/11, poniedziałki: 17.00-18.30

DEKANAT RREMBERTOWSKI
Parafia św. Wacława, ul. Korkowa 21, I i III czwartek: 17.30-18.30
Parafia Matki Bożej Zwycięskiej, ul. Grzybowa 1, Rembertów, czwartki: 19.00-20.00
Parafia św. Hieronima, ul. Rumiankowa 2/4, Stara Miłosna, poniedziałki: 18.00- 20.00
Parafia Opatrzności Bożej, ul. ks. P. Skargi 2, Wesoła, poniedziałki: 18.30-19.30

DEKANAT TARCHOMIŃSKI
Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP, Pl. Wolności 3, Nieporęt, kontakt w kancelarii parafialnej (0-22) 774-83-17
Parafia NMP Matki Pięknej Miłości, ul. Myśliborska 100, Tarchomin, środy: 17.15-18.00

DEKANAT JADOWSKI
Parafia św. Jakuba Apostoła, Pl. Dreszera, Jadów, II i IV niedziela: 10.00-11.00

DEKANAT LEGIONOWSKI
Parafia św. Jana Kantego, ul. Ks. Schabowskiego 2, Legionowo, poniedziałki, środy, czwartki: 18.00-20.00
Parafia Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, ul. Piłsudskiego 47, Legionowo, środy: 18.00-20.00
Parafia Matki Bożej Królowej Polski, ul. Modlińska 105, Jabłonna, czwartki: 17.30-19.00

DEKANAT MIŃSKI – NARODZENIA NMP
Parafia św. Anny, Jakubów, I i III czwartek: 17.00-19.00
Parafia Narodzenia NMP, ul. Kościelna 1, Mińsk Mazowiecki, poniedziałki: 16.30-18.30, środy: 18.30-20.00

DEKANAT MIŃSKI – ŚW. ANTONIEGO Z PADWY
Parafia św. Antoniego z Padwy, ul. Kard. Wyszyńskiego 54, Mińsk Mazowiecki, poniedziałki: 18.00-20.00

DEKANAT NOWODWORSKI
Parafia Świętego Michała Archanioła, ul. Warszawska 1, Nowy Dwór Mazowiecki, poniedziałki: 18.00-20.00
Parafia św. Apostołów Piotra i Pawła, Osiedle Młodych, Nowy Dwór Mazowiecki, środy: 18.00-20.00

DEKANAT OTWOCKI
Parafia św. Wincentego a Paulo, ul. Kopernika 1, Otwock, czwartki: 17.30-19.30
Parafia Zesłania Ducha Świętego, ul. Żeromskiego 6, Otwock, czwartki: 16.30-18.30
Parafia św. Wojciecha BM, ul. Kościuszki 65, Wiązowna, kontakt w kancelarii parafialnej (0-22) 780-46-50

DEKANAT OTWOCK – KRESY
Parafia Wniebowzięcia NMP, Pl. Kazimierza 3, Celestynów, poniedziałki: 18.00-19.00
Parafia Matki Bożej Częstochowskiej, ul. ks. P. Skargi 24, Józefów k/Otwocka, środy: 18.00-19.00
Parafia Matki Bożej Królowej Polski, ul. Czerska 17, Otwock, środy: 19.15-20.45
Parafia św. Teresy od Dzieciątka Jezus, ul. Kołłątaja 80/82, Otwock-Świder, kontakt w kancelarii parafialnej (0-22) 779-24-53

DEKANAT RADZYMIŃSKI
Parafia Przemienienia Pańskiego, ul. POW 1, Radzymin, niedziele: 9.00-10.30

DEKANAT SIENNICKI
Parafia Świętej Trójcy, ul. Rynkowa 10, Latowicz, niedziele: 11.00-12.00

DEKANAT STANISŁAWOWSKI
Parafia św. Mikołaja, Kolonia 12, Dobre, II i IV niedziela: 17.00-18.30
Parafia św. Jana Chrzciciela i św. Wojciecha BM, Poświętne, II i IV niedziela: 11.30-12.30
Parafia św. Jana Chrzciciela, ul. Krótka1, Stanisławów, I i III środa: 17.00-19.00

DEKANAT SULEJÓWEK
Parafia NMP Matki Kościoła, ul. Żeromskiego 18, Sulejówek, poniedziałki: 18.00-20.00
Parafia Przemienienia Pańskiego, ul. Armii Krajowej 34, Sulejówek-Miłosna, środy: 18.00-20.00

DEKANAT TŁUSZCZ
Parafia Przemienienia Pańskiego, ul. Kościelna 7, Tłuszcz, II i IV środa: 18.00-19.00
Parafia św. Stanisława BM, Postoliska, II i IV niedziela: 10.00-11.30

DEKANAT WOŁOMIŃSKI
Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy, ul. Willowa 9, Duczki, czwartki: 17.00-19.00
Parafia Świętej Trójcy, ul. Kościelna 2, Kobyłka, czwartki: 18.00-20.00
Parafia św. Kazimierza Królewicza, ul. Królewska 15, Kobyłka, środy: 19.00-20.00
Parafia Świętego Józefa Robotnika, ul. Piłsudskiego 44, Wołomin, środy: 18.00-20.00
Parafia Matki Bożej Częstochowskiej, ul. Kościelna 54, Wołomin, piątki: 19.00-20.00

DEKANAT ZIELONKOWSKI
Parafia św. Andrzeja Boboli, al. Piłsudskiego 248/252, Marki-Struga, niedziele: 9.15-10.15
Parafia św. Izydora, al. Piłsudskiego 93, Marki, piątki: 17.00-18.00
Parafia Miłosierdzia Bożego, ul. 11 Listopada, Ząbki, piątki: 17.00-18.30
Parafia Świętej Trójcy, ul. Piłsudskiego 46, Ząbki, środy: 17.30-18.30
Parafia Matki Bożej Częstochowskiej, ul. Jagiellońska 10, Zielonka, czwartki: 18.00-20.00

Dod. Ks. Wojciech Lipka 24.02.2004 o 11.54