Spotkanie z Dobromirem „Makiem” Makowskim
Parafia Św. Trójcy w Ząbkach, 6 maja 2012 r. o godz. 19:00

Parafia Św. Trójcy w Ząbkach zaprasza na spotkanie z Dobromirem „Makiem” Makowskim. Dobromir „Mak” Makowski, 29 letni Pabianiczanin, autor projektu Rap Pedagogia podczas spotkania podzieli się swoją niezwykłą historią. „Mak” nie miał łatwego życia. Wychował się w domu dziecka, brał narkotyki, kradł, powoli staczał się na dno… Byłem marionetką diabła. Takim pędzelkiem, którym malował sobie zły świat na ziemi. Wydawało mi się, że robię dobre rzeczy, a z każdym dniem umierałem.

Dziś jest innym człowiekiem. Pracuje jako pedagog w szkole oraz animator projektów pedagogicznych z młodzieżą na ulicach. Nagrywa piosenki, jeździ po Polsce i opowiada swoją historię rapując.

Spotkanie odbędzie się 6 maja 2012 r. o godz. 19.00, bezpośrednio po Mszy Św. wieczornej.

Dod. Ks. Adam Banaszek 4.05.2012 o 8.39, akt. 20.09.2014 o 22.14