II Bródnowski marsz Trzech Króli
Warszawa, 6 stycznia 2012 godz. 15.00

Bródnowski marsz Trzech Króli to wspólna inicjatywa parafii Matki Bożej Różańcowej i burmistrza Dzielnicy Targówek.

Tegoroczna trasa orszaku królewskiego niosącego dary dla Nowo Narodzonego w żłobie (wśród darów od królów także mirra, kadzidło i złoto), wiedzie wzdłuż ul. Wysockiego (od skrzyżowania z ul. Matki Teresy z Kalkuty), do kościoła Matki Bożej Różańcowej.

Po dotarciu na miejsce i złożeniu darów, zgromadzeni obejrzą prapremierowy fragment przedstawienia Pokłon Trzech Króli w wykonaniu teatru Raj, a następnie wysłuchają koncertu kolęd w aranżacji kapeli góralskiej.

Mieszkańców Targówka i wszystkich zainteresowanych marszem, prosimy o wzięcie śpiewników z kolędami!

Ubiegłoroczny I Bródnowski Marsz trzech Króli zgromadził prawie 3.000 uczestników, relację filmową tego wydarzenia można obejrzeć na stronie parafii www.rozancowa.waw.pl

Dod. Ks. Wojciech Lipka 2.01.2012 o 12.40