Festyn Rodzinny
Warszawa, Plac Szembeka, 18 września

Spotkajmy się po latach na Grochowie
Festyn Rodzinny
Plac Szembeka

W niedzielę 18 września parafia Najczystszego Serca Maryi przy Placu Szembeka zaprasza na Festyn Rodzinny wszystkich, którym Grochów jest bliski - zarówno tych, którzy kiedyś mieszkali w tej dzielnicy, jak i tych, którzy mieszkają obecnie.

Rozpoczniemy spotkanie o godz. 15.30, a zakończymy o 21.00 Apelem Jasnogórskim. W programie zajęcia dla dzieci i młodzieży, loteria fantowa, stragany rękodzieła, występy różnych zespołów i muzyków.

Zaprosiliśmy do udziału znanych aktorów i dziennikarzy, mieszkających na naszej dzielnicy. Poprowadzą oni ciekawe warsztaty dla dzieci.

Częścią centralną Festynu o 18.00 będzie Msza Święta. Tuż po niej wystąpi zespół Classic, gitarzysta Roman Ziemiański, aktor Wiesław Komasa oraz Libańskie Ordonki (zespół młodzieżowy prosto z Libanu).

Festyn Rodzinny będzie dobrą okazją, aby na nowo odkryć wartość spotkania z drugim człowiekiem i radość ze wspólnej zabawy i przebywania.

Dod. Ks. Wojciech Lipka 9.09.2011 o 13.19