Diecezja Warszawsko-Praska
Katechizacja przedmałżeńska w roku 2004
Zestawienie kursów przedmałżeńskich z całej Diecezji na rok 2004

KATECHIZACJA PRZEDMAŁŻEŃSKA
W Diecezji Warszawsko – Praskiej w roku 2004
Abyście się wzajemnie miłowali, tak jak Ja was umiłowałem (J 13,34)
Cykl zamknięty – wszystkie konferencje w tej samej parafii

Parafia Adres Dzień i godzina kursu Daty pierwszych konferencji do końca 2004

Parafie dekanatów warszawskich

Dekanat Aniński

MB Królowej Polski ul. Rzeźbiarska 46, Anin poniedziałek, 19.00 19 stycznia, 27 września
Najświętszego Serca P.J. ul. Narcyzowa 18, Falenica piątek, 19.30 30 stycznia
Św. Benedykta ul. Lucerny 95, Wawer-Sadul poniedziałek, 20.00 19 kwietnia
Wniebowzięcia NMP ul. Trakt Lubelski 157, Zerzeń sobota, 18.00; w IV – 19.00 28 lutego

Dekanat Bródnowski

MB Różańcowej ul. Wysockiego 8 poniedziałek, 20.00 09 lutego, 10 maja, 26 lipca, 11 października
Św. Siostry Faustyny ul. Żuromińska 2 środa, 19.30 14 stycznia, 21 kwietnia, 15 września
Św. Włodzimierza ul. Kondratowicza 2 wtorek, 19.00 09 marca, 18 maja, 27 lipca, 05 października, 14 grudnia
Św. Marii Magdaleny ul. Echa Leśne 2 środa, 19.00 07 stycznia, 24 marca, 09 czerwca, 25 sierpnia, 10 listopada

Dekanat Grochowski

Bożego Ciała ul. Grochowska 365 piątek, 19.00 14 maja,
MB Królowej Polskich Męcz . Al. Stanów Zjednoczonych 55 piątek, 19.00 20 lutego, 07 maja, 03 września, 12 listopada
Najczystszego Serca Maryi ul. Chłopickiego 2 piątek, 18.30 02 stycznia, 07 maja, 03 września
Nawrócenia Św. Pawła Ap. ul. Kobielska 10 czwartek, 19.30 15 stycznia, 15 kwietnia, 05 sierpnia, 21 października
Św. Wincentego Pallottiego ul. Skaryszewska 12 poniedziałek, 18.30 26 stycznia, 13 września
MB Nieustającej Pomocy ul. Nobla 16 środa, 19.00 04 lutego, 21 kwietnia, 01 września, 10 listopada
Św. Patryka ul. Rechniewskiego 14 środa, 18.00 04 lutego, 21 kwietnia, 08 września, 17 listopada
Narodzenia Pańskiego ul. Ostrobramska 72 poniedziałek, 19.00 26 stycznia, 06 września

Dekanat Praski

Katedra Św. Floriana ul. Floriańska 3 wtorek, 19.00 20 stycznia, 13 kwietnia, 07 września
MB Loretańskiej ul. Ratuszowa 5 piątek, 18.40 16 stycznia, 17 września,
MB z Lourdes ul. Wileńska 69 poniedziałek, 19.30 19 stycznia, 19 kwietnia, 20 września
Najświętszego Serca Jezusowego ul. Kawęczyńska 53 piątek, 19.00 13 lutego, 07 maja, 23 lipca
Chrystusa Króla ul. Tykocińska 27/35 wtorek, 19.30 13 stycznia, 14 września
Św. Marka Ewangelisty ul. Zamiejska 6 środa, 19.00 21 stycznia, 21 kwietnia

Dekanat Rembertowski

Św. Wacława ul. Korkowa 27, Warszawa poniedziałek, 19.00 09 lutego
Św. Hieronima ul. Rumiankowa 2, Stara Miłosna poniedziałek, 19.00 12 stycznia, 13 września
Opatrzności Bożej ul. Skargi 2, Wesoła poniedziałek 19.00 13 września

Dekanat Tarchomiński

Św. Jakuba Ap., ul. Mehoffera 2, Tarchomin, poniedziałek 19.00, 01 marca, 06 września
Narodzenia NMP ul. Klasyków 21/23, Płudy piątek, 19.00 08 października
NMP Matki Pięknej Miłości ul. Myśliborska 100, Tarchomin czwartek, 19.00 22 stycznia, 03 czerwca, 23 września

Parafie dekanatów pozawarszawskich

Dekanat Jadowski

Św. Jakuba Apostoła Pl. Dreszera 12, Jadów II i IV sobota, 18.00 21 lutego, 09 października
MB Częstochowskiej ul. Piękna 8, Urle niedziela, 18.00 11 stycznia

Dekanat Legionowski

MB Królowej Polski ul. Modlińska 15 A, Jabłonna piątek, 18.30 06 lutego, 01 października
Najśw. Ciała i Krwi Chrystusa ul. Piłsudskiego 47, Legionowo niedziela, 17.00 29 lutego, 05 września
Św. Jana Kantego ul. Kościelna 2, Legionowo czwartek, 19.00 26 lutego, 13 maja, 29 lipca, 07 października, 30 grudnia

Dekanat Miński – Narodzenia NMP

Św. Jana Chrzciciela Pl. Anny Jagiellonki 16, Cegłów niedziela, 9.00 07 marca, 05 września
Św. Anny Jakubów 18 niedziela, 18.00 18 kwietnia
Wniebowzięcia NMP ul. Mickiewicza 2, Kałuszyn niedziela, 18.00 18 kwietnia
Narodzenia NMP Kościelna 1, Mińsk Mazowiecki poniedziałek, 19.00 01 marca, 04 października
Św. Teresy od Dz. Jezus. ul. Św. Teresy 3, Mrozy środa, 18.30 01 września

Dekanat Miński – Św. Antoniego

Św. Ap. Piotra i Pawła ul. Warszawska 75, Dębe Wielkie sobota, 19.00 20 marca, 18 września
Świętej Trójcy ul. Kościuszki 25, Kołbiel niedziela, 8.00 18 kwietnia, 05 września
Św. Antoniego z Padwy ul. Wyszyńskiego 54, Mińsk Maz. wtorek, 18.30 03 lutego, 05 października

Dekanat Nowodworski

Św. Michała Archanioła ul. Warszawska 1, Nowy Dwór M. niedziela, 19.00 29 lutego, 23 maja, 01 sierpnia, 10 października, 19 grudnia

Dekanat Otwocki

Św. Wincentego a Paulo ul. Kopernika 1, Otwock piątek, 19.00 16 stycznia, 16 kwietnia, 25 czerwca, 03 września, 12 listopada
Zesłania Ducha Świętego ul. Żeromskiego 6, Otwock wtorek, 18.30 03 lutego, 28 września

Dekanat Otwock – Kresy

Św. Wita ul. Żaboklickiego 12, Karczew niedziela, 18.00 15 lutego, 11 lipca
MB Królowej Polski ul. Czerska 17, Otwock środa, 19.00 03 marca, 08 września
Św. Teresy od Dz. Jezus ul. Kołłątaja 80/82, Otwock niedziela, 16.00 15 lutego, 10 października

Dekanat RadzymińskI

Podwyższenia Krzyża Świętego Dąbrówka niedziela, 16.00 29 lutego
Św. Antoniego z Padwy Lucynów niedziela, 16.30 25 kwietnia
Przemienienia Pańskiego ul. POW 1, Radzymin niedziela, 9.00 18 stycznia, 18 kwietnia, 26 września
MB Królowej Polski ul. Słowackiego 1, Wyszków-Rybienko Leśne, niedziela, 12.00 01 lutego

Dekanat Siennicki

Św. Marcina i Św. Mikołaja Kuflew niedziela, 11.00 15 lutego
Św. Walentego ul. Rynkowa 10, Latowicz niedziela, 11.00 04 stycznia, 05 września
Św. Stanisława BM ul. Mińska 34, Siennica niedziela, 10.00 08 lutego, 05 września

Dekanat Stanisławowski

Św. Mikołaja ul. Kolonia 12, Dobre sobota, 18.00 04 września,
Św. Jana Chrz. i Św. Wojciecha BM Poświętne niedziela, 13.00 28 listopada
Św. Jana Chrzciciela ul. Krótka 1, Stanisławów niedziela, 19.00 18 kwietnia

Dekanat Sulejówek

NMP Matki Kościoła ul. Żeromskiego 18, Sulejówek sobota, 18.30 28 lutego, 18 września
Przemienienia Pańskiego ul. Armii Krajowej 34, Sulejówek-Miłosna, czwartek, 18.30 19 lutego, 07 października
NMP Matki Łaski Bożej ul. Okuniewska 61, Halinów czwartek, 19.00 07 października

Dekanat Tłuszcz

Przemienienia Pańskiego ul. Kościelna 7, Tłuszcz środa, 19.00 21 kwietnia, 06 października

Dekanat Wołomiński

MB Nieustającej Pomocy ul. Willowa 9, Duczki czwartek, 18.30 29 stycznia
Św. Klemensa PM Klembów niedziela, 9.00 05 września
Świętej Trójcy ul. Kościelna 2, Kobyłka czwartek, 19.00 15 stycznia, 22 kwietnia, 09 września
Św. Kazimierza Królewicza ul. Królewska 15, Kobyłka czwartek, 19.00 29 stycznia
NMP Matki Kościoła ul. Słoneczna 5, Ostrówek czwartek, 19.30 14 października
MB Częstochowskiej ul. Kościelna 54, Wołomin poniedziałek, 19.00 05 stycznia, 15 marca, 07 czerwca, 16 sierpnia, 25 października
Św. Józefa Robotnika ul. Piłsudskiego 44, Wołomin środa, 19.00 04 lutego, 21 kwietnia, 08 września

Dekanat Zielonkowski

Św. Izydora ul. Piłsudskiego 93, Marki poniedziałek, 19.00 05 stycznia, 15 marca, 07 czerwca, 16 sierpnia, 25 października
Św. Andrzeja Boboli ul. Piłsudskiego 248, Marki-Struga środa, 18.00 03 marca, 15 września
Miłosierdzia Bożego ul. 11 Listopada, Ząbki sobota, 19.00 28 lutego
Świętej Trójcy ul. Piłsudskiego 46, Ząbki sobota, 19.00 04 września
MB Częstochowskiej ul. Jagiellońska 10, Zielonka niedziela, 10.00 22 lutego, 19 września

Dod. Ks. Wojciech Lipka 10.01.2004 o 13.23