DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Translokaty 2011
Aula Kurii, 20 czerwca 2011

Ks. Bajurski Leszek, proboszcz parafii Kiciny, mianowany proboszczem parafii Jeruzal

Ks. Balikowski Jarosław, wikariusz parafii Św. Łukasza w Warszawie, mianowany wikariuszem parafii Św. Włodzimierza w Warszawie

Ks. Barszczewski Michał, wikariusz parafii Bł. Męczenników Podlaskich w Tłuszczu, mianowany wikariuszem parafii Przemienienia Pańskiego w Sulejówku-Miłośnie

Ks. Bębenek Zbigniew (profes wieczysty Ojców Franciszkanów, w tracie inkardynacji), wikariusz parafii Najśw. Ciała i Krwi Chrystusa w Legionowie, mianowany wikariuszem parafii Wieliszew

Ks. Bieliński Jakub, wikariusz parafii Św. Włodzimierza w Warszawie, mianowany wikariuszem parafii Miłosierdzia Bożego w Otwocku

Ks. Błażejczyk Piotr, wikariusz parafii NMP Matki Pięknej Miłości w Warszawie, mianowany wikariuszem parafii Św. Ap. Jana i Pawła w Warszawie

Ks. Bodecki Krzysztof, wikariusz parafii Narodzenia Pańskiego w Warszawie, mianowany wikariuszem parafii Św. Wacława w Warszawie

Ks. Czajka Stanisław, zwolniony z obowiązków proboszcza parafii Dąbrówka, otrzymał zezwolenia na zamieszkaniem w domu rodzinnym w Serokomli

Ks. Czyżewski Mariusz, wikariusz parafii Opatrzności Bożej w Warszawie, mianowany wikariuszem parafii MB Królowej Polskich Męcz. w Warszawie

Ks. Danelczyk Mariusz, wikariusz parafii Poświętne, mianowany wikariuszem parafii Latowicz

Ks. Długoszewski Marek, wikariusz parafii Latowicz, mianowany wikariuszem parafii Radzymin

Ks. Domagała Michał, neoprezbiter, mianowany wikariuszem parafii Długa Kościelna

Ks. Duda Leszek, wikariusz parafii Św. Antoniego w Mińsku Maz., mianowany wikariuszem parafii Najśw. Ciała i Krwi Chrystusa w Legionowie

Ks. Dziedzic Michał, wikariusz parafii NSPJ w Warszawie-Starej Miłośnie, mianowany wikariuszem parafii MB Zwycięskiej w Warszawie

Ks. Filipczuk Marek, wikariusz parafii Św. Ap. Piotra i Pawła w Nowym Dworze Maz., skierowany do pracy duszpasterskiej w Diecezji Edmonton (Kanada)

Ks. Filipowicz Krzysztof, wikariusz parafii MB Królowej Polskich Męczenników w Warszawie, mianowany wikariuszem parafii MB Królowej Polski w Markach-Pustelniku

Ks. Galikowski Adam, wikariusz parafii Wniebowzięcia NMP w Paryżu (Francja), skierowany do pracy duszpasterskiej w Diecezji Quimper et Léon (Francja)

Ks. Gawroński Jarosław, wikariusz parafii Wieliszew, mianowany wikariuszem parafii Św. Włodzimierza w Warszawie

Ks. Gładki Roger, wikariusz parafii Przemienienia Pańskiego w Tłuszczu, mianowany wikariuszem parafii Najcz. Serca Maryi w Warszawie

Ks. Gradziński Marek, wikariusz parafii Św. Michała Arch. w Nowym Dworze Maz., mianowany wikariuszem parafii MB Nieustającej Pomocy w Warszawie

Ks. Guzowski Ryszard, zwolniony z obowiązków proboszcza parafii Józefów-Błota, otrzymał zezwolenie na zamieszkaniem w domu rodzinnym w Żyrardowie

Ks. Idzik Grzegorz, wikariusz parafii Chrystusa Króla w Warszawie, mianowany wikariuszem parafii MB Królowej Polski w Wołominie

Ks. Jarzębski Tomasz, wikariusz parafii Celestynów, mianowany administratorem Ośrodka Charytatywno-Opiekuńczego Caritas w Słupnie

Ks. Jarzyna Wojciech, wikariusz parafii MB Królowej Polski w Wołominie, mianowany wikariuszem parafii Przemienienia Pańskiego w Tłuszczu

Ks. Jaśkowski Jacek (kapłan Diecezji Siedleckiej, w tracie inkardynacji), wikariusz parafii Św. O. Pio w Warszawie, mianowany wikariuszem parafii Celestynów

Ks. Kalinowski Paweł, wikariusz parafii NMP Matki Kościoła w Markach, mianowany wikariuszem parafii Przemienienia Pańskiego w Sulejówku-Miłośnie

Ks. Kloch Zbigniew, wikariusz parafii Jadów, mianowany wikariuszem parafii NMP Matki Kościoła w Markach

Ks. Koć Witold, proboszcz parafii Kuflew, mianowany proboszczem parafii MB Częstochowskiej w Otwocku-Świdrze

Ks. Kołak Jacek, przebywający na roku sabatycznym, mianowany wikariuszem parafii Św. Ap. Piotra i Pawła w Nowym Dworze Maz.

Ks. Kołbuk Jacek, wikariusz parafii Mrozy, mianowany wikariuszem parafii Św. Jakuba w Warszawie

Ks. Kopeć Bartłomiej, neoprezbiter, mianowany wikariuszem parafii Najśw. Serca Pana Jezusa w Warszawie-Starej Miłosnej

Ks. Korzenecki Mariusz, wikariusz parafii Imienia NMP w Warszawie, mianowany wikariuszem parafii NMP Matki Pięknej Miłości w Warszawie

Ks. Kosewski Maciej, rezydent parafii Narodzenia NMP w Warszawie, mianowany wikariuszem parafii Narodzenia NMP w Warszawie

Ks. Kowalczyk Tomasz, wikariusz parafii Bożego Ciała w Warszawie, mianowany wikariuszem parafii Św. Faustyny w Warszawie

Ks. Kraiński Wojciech, wikariusz parafii Chrystusa Króla w Warszawie, mianowany wikariuszem parafii Św. Marii Magdaleny w Warszawie

Ks. Krawczyk Łukasz, neoprezbiter, mianowany wikariuszem parafii Kamieńczyk

Ks. Krupa Łukasz, neoprezbiter, mianowany wikariuszem parafii Św. Michała Arch. w Nowym Dworz Maz.

Ks. Kulbat Krzysztof, wikariusz parafii Św. Wincentego a Paulo w Warszawie, mianowany proboszczem parafii Kuflew

Ks. Kunowski Arkadiusz, neoprezbiter, mianowany wikariuszem parafii Św. Antoniego w Mińsku Maz.

Ks. Lech Mariusz, wikariusz parafii Św. Wacława w Warszawie, mianowany wikariuszem parafii Św. O. Pio w Warszawie

Ks. Lemiech Marek, wikariusz parafii Wniebowzięcia NPM w Warszawie, mianowany wikariuszem parafii Bożego Ciała w Warszawie

Ks. Łaszcz Daniel, wikariusz parafii Siennica, mianowany wikariuszem parafii Chrystusa Króla w Warszawie

Ks. Mackiewicz Jerzy, proboszcz parafii Dębe Wielkie, mianowany proboszczem parafii Dąbrówka

Ks. Matuszewski Mateusz, rezydent parafii Miłosierdzia Bożego w Ząbkach, mianowany rezydentem Domu Księży Emerytów w Warszawie

Ks. Mądry Grzegorz, wikariusz parafii Narodzenia Pańskiego w Warszawie, mianowany wikariuszem parafii Stanisławów Pierwszy

Ks. Miękus Rafał, neoprezbiter, mianowany wikariuszem parafii MB Królowej Polski w Wołominie

Ks. Młynik Janusz, wikariusz parafii Stanisławów Pierwszy, mianowany wikariuszem parafii do Narodzenia Pańskiego w Warszawie

Ks. Nowak Marek, student teologii duchowości na Uniwersytecie Santa Croce w Rzymie, mianowany wikariuszem MB Fatimskiej w Legionowie

Ks. Nowosielski Wiesław, zwolniony z obowiązków proboszcza Karczew, mianowany rezydentem Domu Księży Emerytów w Otwocku

Ks. Ołdak Adam, wikariusz parafii Świętej Rodziny w Warszawie, mianowany wikariuszem parafii Wniebowzięcia NMP w Warszawie

Ks. Ostanek Norbert, wikariusz parafii Karczew, mianowany wikariuszem parafii Św. Antoniego w Mińsku Maz.

O. Ostryński Sebastian CCN, członek Instytutu Chemin Neuf, mianowany wikariuszem parafii Opatrzności Bożej w Warszawie-Wesołej

Ks. Owczarek Emil, wikariusz parafii MB Zwycięskiej w Warszawie-Rembertowie, mianowany proboszczem parafii Pniewnik

Ks. Parafiniuk Emil, wikariusz parafii NMP Matki Kościoła w Sulejówku, mianowany rezydentem parafii Św. Michała Arch. i Św. Floriana w Warszawie

Ks. Pawlak Robert, ojciec duchowny Seminarium Duchownego, mianowany proboszczem parafii Błota

Ks. Paździoch Rafał, wikariusz parafii MB Królowej Polski w Wołominie, mianowany wikariuszem parafii Świętej Rodziny w Warszawie

Ks. Pielak Jacek, wikariusz parafii Radzymin skierowany do pracy misyjnej w Diecezji Makeni (Sierra Leone, Afryka)

Ks. Pogorzelski Robert, wikariusz parafii Kamieńczyk, mianowany wikariuszem parafii Siennica

Ks. Prus Kamil, neoprezbiter, mianowany wikariuszem parafii Św. Jerzego w Zielonce

Ks. Reda Jarosław, wikariusz parafii Św. Jerzego w Zielonce, skierowany do pracy duszpasterskiej w Diecezji Quimper et Léon (Francja)

Ks. Rokita Piotr, wikariusz parafii Dobre, mianowany wikariuszem parafii Św. Łukasza w Warszawie

Ks. Rudko Andrzej, wikariusz parafii Przemienienia Pańskiego w Sulejówku-Miłośnie, mianowany wikariuszem parafii Poświętne

Ks. Ryglewicz Janusz, wikariusz parafii Św. Marii Magdaleny w Warszawie, mianowany wikariuszem parafii Św. Marka w Warszawie

Ks. Sikorski Jarosław, wikariusz parafii Jabłonna, mianowany wikariuszem parafii Jadów

Ks. Skiba Edward, wikariusz parafii Wiązowna, mianowany rezydentem parafii Św. Wincentego a Paulo w Otwocku

Ks. Sobczyk Andrzej, proboszcz parafii Jeruzal, mianowany proboszczem parafii Karczew

Ks. Sokołowski Wojciech, wikariusz parafii Stanisławów k. Mińska, mianowany wikariuszem parafii Wiązowna

Ks. Sosnowski Jan, proboszcze parafii Pniewnik, mianowany rezydentem parafii Miłosierdzia Bożego w Ząbkach

Ks. Stępień Wojciech, wikariusz parafii Św. Jakuba w Warszawie, mianowany dyrektorem administracyjnym Wyższego Seminarium Duchownego w Warszawie

Ks. Szabaciuk Jacek, wikariusz parafii Św. Michała Arch. i Św. Floriana w Warszawie, mianowany wikariuszem parafii Imienia NMP w Warszawie

Ks. Szymański Zbigniew, wikariusz parafii MB Różańcowej w Warszawie, mianowany rezydentem parafii Św. Wincentego a Paulo w Warszawie

Ks. Śpiewak Zbigniew, wikariusz parafii Św. Włodzimierza w Warszawie, mianowany proboszczem parafii Kiciny

Ks. Świątkiewicz Arkadiusz, wikariusz parafii Miłosierdzia Bożego w Otwocku-Ługach, mianowany wikariuszem parafii Najśw. Ciała i Krwi Chrystusa w Legionowie

O. Tłokiński Mariusz CCN, członek Instytutu Chemin Neuf, mianowany proboszczem parafii Opatrzności Bożej w Warszawie-Wesołej

Ks. Trzciński Paweł, wikariusz parafii Najśw. Ciała i Krwi Chrystusa w Legionowie, mianowany wikariuszem parafii Jabłonna

Ks. Urbański Ryszard, zwolniony z obowiązków proboszcza MB Częstochowskiej w Otwocku-Świdrze, mianowany rezydentem Domu Księży Emerytów w Otwocku

Ks. Walczyk Hubert, wikariusz parafii Św. Faustyny w Warszawie, mianowany wikariuszem parafii Św. Michała Arch. i Św. Floriana w Warszawie

Ks. Walkiewicz Grzegorz, rezydent parafii Św. Faustyny w Warszawie, mianowany rezydentem parafii NSPJ w Warszawie -Falenicy

Ks. Wąsowski Andrzej, wikariusz parafii Św. Antoniego w Mińsku Maz., mianowany wikariuszem parafii Karczew

Ks. Wąsowski Jacek, neoprezbiter, mianowany wikariuszem parafii Bł. Męczenników Podlaskich w Tłuszczu

Ks. Winiarek Cezary, wikariusz parafii Długa Kościelna, mianowany wikariuszem parafii Narodzenia NMP w Mińsku Maz

Ks. Winiarek Piotr, neoprezbiter, mianowany wikariuszem parafii NMP Matki Kościoła w Sulejówku

Ks. Włoch Michał, wikariusz parafii Św. Brata Alberta w Warszawie, mianowany wikariuszem parafii Narodzenia Pańskiego w Warszawie

Ks. Wojciechowski Zbigniew, proboszcz parafii Opatrzności Bożej w Warszawie-Wesołej, mianowany proboszczem parafii Św. Włodzimierza w Warszawie

Ks. Wojno Wojciech, wikariusz parafii Przemienienia Pańskiego w Sulejówku-Miłośnie, mianowany wikariuszem parafii Stanisławów k. Mińska Maz.

Ks. Wysocki Karol, wikariusz parafii Św. Marka do w Warszawie, mianowany wikariuszem parafii MB Różańcowej w Warszawie

Ks. Wyszyński Piotr, wikariusz parafii Narodzenia NMP w Mińsku Maz., mianowany wikariuszem parafii Dobre

Ks. Zaraś Henryk, proboszcz parafii Św. Włodzimierza w Warszawie, mianowany proboszczem Dębe Wielkie

Ks. Zdanowicz Marek, wikariusz parafii Najcz. Serca Maryi w Warszawie, mianowany wikariuszem parafii Chrystusa Króla w Warszawie

Ks. Ziółkowski Robert, wikariusz parafii MB Królowej Polski w Markach, mianowany wikariuszem parafii Mrozy

Ks. Żak Łukasz, neoprezbiter, mianowany wikariuszem parafii Św. Brata Alberta w Warszawie-Wesołej

Dod. Ks. Wojciech Lipka 21.06.2011 o 14.11, akt. 19.11.2011 o 15.50