Ważna informacja dla duchownych wyjeżdżających do Madrytu na ŚDM
Madryt, 15-21 sierpnia 2011

Bardzo proszę wszystkich prezbiterów, diakonów oraz kleryków wyjeżdżających na Światowe Dni Młodzieży do Madrytu w sierpniu b.r. o przesłanie do Biura Diecezjalnego swoich danych osobowych najpóźniej do 20 czerwca.

Wszelkie informacje dostępne są na stronach:

klerycy - TUTAJ

prezbiterzy i diakoni - TUTAJ

Proszę zwrócić uwagę, że konieczna jest również rejestracja w systemie elektronicznym!!!

Dane proszę przesyłać na adres ddmpraga@gmail.com .

WAŻNE:

- przesłanie danych na powyższy adres e-mail jest niezależne od tego, czy osoba jest już zarejestrowana w systemie rejestracji grup czy nie;

- dane zostaną umieszczone na specjalnej liście, która zostanie przesłana do Madrytu;

- jeżeli ktoś nie zgłosi swoich danych, wówczas NIE BĘDZIE MÓGŁ KONCELEBROWAĆ MSZY ŚW. Z PAPIEŻEM ANI SPOWIADAĆ W CZASIE ŚDM!!!

- 21 czerwca lista zostanie przesłana do Madrytu, w związku z czym dopisanie się do listy nie będzie możliwe.

Dod. Ks. Emil Parafiniuk 28.05.2011 o 16.04