diecezja.waw.pl/1931Matka Boża Zwycięska – Patronka Diecezji
Diecezja Warszawsko-Praska
Translokaty 2010
Aula Kurii, 24 czerwca 2010

Kapłani w porządku alfabetycznym

Ks. Balikowski Jarosław, wikariusz parafii Najczystszego Serca Maryi w Warszawie, mianowany wikariuszem parafii Św. Łukasza w Warszawie – Kępie Tarchomińskiej

Ks. Banach Paweł, wikariusz parafii MB Różańcowej w Warszawie – Bródnie, mianowany wikariuszem parafii Jabłonna

Ks. Bębenek Zbigniew OFM, profes wieczysty Ojców Franciszkanów (w tracie inkardynacji), mianowany wikariuszem Najśw. Ciała i Krwi Chrystusa w Legionowie

Ks. Bielicki Marcin, kapelan domu zakonnego Sióstr Loretanek w Warszawie – Rembertowie, mianowany wikariuszem parafii Św. Michała Arch. i Św. Floriana w Warszawie – Pradze

Ks. Bieniecki Przemysław, wikariusz parafii Św. Łukasza w Warszawie – Kępie Tarchomińskiej, mianowany wikariuszem parafii Karczew

Ks. Bigda Zbigniew, dyrektor Domu Księży Emerytów w Otwocku, mianowany do pracy duszpasterskiej w Archidiecezji NMP w Astanie (Kazachstan)

Ks. Brzeszczyński Marcin, wikariusz parafii Klembów, mianowany wikariuszem parafii Św. Izydora w Markach

Ks. Cempura Dariusz, proboszcz parafii Św. Benedykta w Warszawie – Wawrze, mianowany proboszczem parafii Cegłów

Ks. Cieślik Paweł, wikariusz parafii Bł. Ks. Kłopotowskiego w Otwocku, mianowany wikariuszem parafii MB Nieustającej Pomocy w Warszawie – Saskiej Kępie

Ks. Dobruk Mirosław, wikariusz parafii Jabłonna, mianowany wikariuszem parafii MB Królowej Polski w Otwocku – Kresach

Ks. Figauzer Piotr, wikariusz parafii Św. Kazimierza w Kobyłce, mianowany wikariuszem parafii MB Anielskiej w Warszawie – Radości

Ks. Gąsiorek Marek, proboszcz parafii Otwock Wielki, mianowany proboszczem parafii Niegów

Ks. Grzybowski Jacek, dyrektor Biblioteki Wyższego Seminarium Duchownego, dodatkowo mianowany prefektem ds. studiów Wyższego Seminarium Duchownego

Ks. Hasior Konrad, wikariusz parafii MB Królowej Polski w Warszawie – Aninie, mianowany wikariuszem parafii Św. Jana Kantego w Legionowie

Ks. Hodyna Robert, wikariusz parafii Miłosierdzia Bożego w Legionowie, mianowany wikariuszem parafii MB Nieustającej Pomocy w Warszawie – Saskiej Kępie

Ks. Hołuj Marcin, wikariusz parafii Św. Jana Kantego w Legionowie, mianowany rezydentem parafii MB Częstochowskiej w Zielonce

Ks. Jakubaszek Andrzej, wikariusz parafii Postoliska, mianowany wikariuszem parafii Św. Karola Boromeusza w Warszawie - Lasie

Ks. Jankowski Robert, wikariusz parafii Józefów – Michalin, mianowany rezydentem parafii Bł. Ks. Ignacego Kłopotowskiego w Otwocku

Ks. Jaśkowski Jacek, kapłan Diecezji Siedleckiej (w trakcie inkardynacji do DW-P), mianowany wikariuszem parafii Św. Ojca Pio w Warszawie – Gocławiu

Ks. Jarzębski Tomasz, wikariusz parafii Chotomów, mianowany wikariuszem parafii Celestynów

Ks. Kamola Tomasz, wikariusz parafii Karczew, mianowany wikariuszem parafii Najczystszego Serca Maryi w Warszawie – Grochowie

Ks. Kazimieruk Wiesław, kapłan Diecezji Siedleckiej (w trakcie inkardynacji do DW-P), mianowany wikariuszem parafii Narodzenia NMP w Warszawie – Płudach

Ks. Kielczyk Sławomir, wikariusz parafii Wniebowzięcia NMP w Warszawie – Zerzniu, mianowany wychowawcą Seminarium Propedeutycznego w Urlach

Ks. Kinowski Andrzej, proboszcz parafii Zabraniec, mianowany do pracy duszpasterskiej w Diecezji Kamieniecko - Podolskiej (Ukraina)

Ks. Knych Marek, wikariusz parafii MB Nieustającej Pomocy w Warszawie – Saskiej Kępie, mianowany proboszczem parafii Św. Jadwigi w Warszawie (z obowiązkiem budowy świątyni w dzielnicy Piekiełko)

Ks. Kocięcki Grzegorz, proboszcz parafii Cegłów, mianowany proboszczem parafii NMP Matki Pięknej Miłości w Warszawie

Ks. Kocięcki Grzegorz, proboszcz parafii Cegłów, mianowany proboszczem parafii NMP Matki Pięknej Miłości w Warszawie

Ks. Kołak Jacek, wikariusz parafii MB Królowej Polski w Markach - Pustelniku, uzyskał zezwolenie na urlop sabatyczny

Ks. Kot Roman, wikariusz parafii Świętej Trójcy w Kobyłce, mianowany dyrektorem administracyjnym Wyższego Seminarium Duchownego

Ks. Kruszewski Marek, wikariusz parafii Św. Ap. Jana i Pawła w Warszawie, mianowany wikariuszem parafii Św. Franciszka z Asyżu w Warszawie – Tarchominie

Ks. Krzyżewski Janusz, proboszcz parafii Niegów, mianowany proboszczem parafii Otwock Wielki

Ks. Kurowski Adam, wikariusz parafii MB Anielskiej w Warszawie – Radości, mianowany wikariuszem parafii MB Królowej Polski w Warszawie – Aninie

Ks. Łaszcz Daniel, wikariusz parafii Jakubów, mianowany wikariuszem parafii Siennica

Ks. Łukasiewicz Marcin, wikariusz parafii Ostrówek, mianowany wikariuszem parafii Św. Michała Arch. w Warszawie – Grodzisku

Ks. Macios Przemysław, wikariusz parafii Św. Michała Arch. i Św. Floriana w Warszawie – Pradze, mianowany wikariuszem parafii Św. Marii Magdaleny w Warszawie – Bródnie

Ks. Malmon Marcin, wikariusz parafii Św. Izydora w Markach, mianowany wikariuszem parafii Św. Antoniego w Mińsku Maz.

Ks. Moczulski Tomasz, wikariusz parafii Św. Antoniego w Mińsku Maz., mianowany wikariuszem parafii MB Loretańskiej w Warszawie – Pradze

Ks. Niewęgłowski Dariusz, wikariusz parafii Św. Wincentego a Paulo w Warszawie, mianowany proboszczem parafii Lucynów

Ks. Olaczek Tadeusz, proboszcz parafii NMP Matki Pięknej Miłości w Warszawie, mianowany proboszczem parafii Św. Benedykta w Warszawie – Wawrze

Ks. Płochocki Zbigniew, wikariusz parafii MB Królowej Polski w Otwocku – Kresach, mianowany wikariuszem parafii Chotomów

Ks. Rusinowski Andrzej, rezydent parafii MB Królowej Polskich Męczenników w Warszawie, mianowany rezydentem Świętej Trójcy w Kobyłce

Ks. Safader Sławomir, wikariusz parafii Św. Faustyny w Warszawie - Bródnie mianowany proboszczem parafii Kiczki

Ks. Serafin Marek, wikariusz parafii Św. Marii Magdaleny w Warszawie - Bródnie mianowany proboszczem parafii Zabraniec

Ks. Sierpiński Waldemar, wikariusz parafii Św. Ojca Pio w Warszawie, mianowany wikariuszem parafii Postoliska

Ks. Sokołowski Wojciech, wikariusz parafii Św. Izydora w Markach, mianowany wikariuszem parafii Stanisławów k. Mińska Maz.

Ks. Stefanowicz Dariusz, wikariusz parafii Najśw. Ciała i Krwi Chrystusa w Legionowie, mianowany wikariuszem parafii Chrystusa Króla w Warszawie

Ks. Szymański Zbigniew, wikariusz parafii Celestynów, mianowany wikariuszem parafii MB Różańcowej w Warszawie - Bródnie

Ks. Świeboda Witold, proboszcz parafii Lucynów, mianowany rezydentem parafii MB Loretańskiej w Warszawie – Pradze

Ks. Walkiewicz Grzegorz, dyrektor administracyjny Wyższego Seminarium Duchownego, mianowany rezydentem parafii Św. Faustyny w Warszawie – Bródnie

Ks. Wasiak Mirosław, proboszcz parafii Św. Jadwigi w Warszawie, mianowany proboszczem parafii Celestynów

Ks. Wawrzyniak Stanisław, proboszcz parafii Celestynów, mianowany rezydentem Domu Księży Emerytów w Otwocku

Ks. Włodkowski Mariusz, wikariusz parafii Siennica, mianowany wikariuszem parafii Klembów

Ks. Wróblewski Zbigniew, wikariusz parafii Niepokalanego Serca Maryi w Otwocku - Śródborowie, mianowany wikariuszem parafii Św. Kazimierza w Kobyłce

Ks. Wyszomierski Jarosław, wikariusz parafii MB Nieustającej Pomocy w Warszawie, mianowany wikariuszem parafii Miłosierdzia Bożego w Legionowie

Ks. Wyszomirski Robert, kapłan Arch. Warszawskiej, mianowany dyrektorem Domu Księży Emerytów w Otwocku

Ks. Wyszyński Sławomir, wikariusz parafii Stanisławów k. Mińska, mianowany wikariuszem parafii Ostrówek

Ks. Ziarek Andrzej, wikariusz parafii Józefów – Michalin, posłany na studia z historii Kościoła do Uniwersytetu Navarry w Hiszpanii

Ks. Ziółkowski Robert, wikariusz parafii MB Loretańskiej w Warszawie - Pradze, mianowany wikariuszem parafii MB Królowej Polski w Markach - Pustelniku

Ks. Zieliński Paweł, wikariusz parafii Św. Wincentego a Paulo w Warszawie, mianowany kapelanem domu zakonnego Sióstr Loretanek w Warszawie – Rembertowie

Ks. Zych Antoni, proboszcz parafii Kiczki, mianowany rezydentem parafii Św. Wincentego a Paulo w Warszawie – Bródnie

Dokument został dodany dnia 24.06.2010 o 21.37, ostatnio aktualizowany 17.09.2010 o 17.19