Śp. Ks. Jan Ignaczak
Otwock, 14 czerwca wieczorem

Kuria Biskupia Warszawsko-Praska zawiadamia

Dnia 14 czerwca wieczorem zmarł w Szpitalu Powiatowym w Otwocku, w wieku lat 78, w kapłaństwie 51, Ksiądz Jan Ignaczak, mieszkaniec Domu Księży Emerytów w Otwocku.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w kaplicy Domu Księży Emerytów w Otwocku w piątek dnia 19 czerwca o godz. 8.00 (uroczystość Serca Pana Jezusa). Mszy Św. pogrzebowej będzie przewodniczył Ksiądz Biskup Stanisław Kędziora.

Po czym przewieziemy ciało do parafii rodzinnej (Św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty i Św. Wawrzyńca Męczennika) w Pabianicach k. Łodzi przy ul. Grobelnej 1, gdzie ok. godz. 13.30 odprawimy Mszę Świętą (przewodniczy Ks. inf. Lucjan Święszkowski) i ok. 15.00 złożymy je do grobu rodzinnego na miejscowym cmentarzu.

Śp. Ks. Jan IGNACZAK, s. Jana i Antoniny zd. Jańczak, ur. 14 czerwca 1931 w Pabianicach (parafia Św. Mateusza w Pabianicach, Archidiecezja Łódzka), wyśw. 3 sierpnia 1958 przez Kard. Stefana Wyszyńskiego, wikariusz: Złaków, Św. Anny w Piasecznie, Św. Kazimierza w Pruszkowie, Jadów, Narodzenia NMP w Mińsku Maz., Chruślin, pracownik biblioteki WMSD, mieszkaniec Domu Księży Emerytów od 1965.

Polecamy śp. Ks. Jana Opatrzności Bożej. Zapraszamy Kapłanów do udziału we Mszy pogrzebowej; pozostałych wiernych prosimy o modlitwę.

Dod. Ks. Wojciech Lipka 16.06.2009 o 20.17, akt. 9.04.2013 o 12.25