Śp. Ks. Zbigniew Jakubicki
Otwock, 13 grudnia ok. godz. 4.30

Kuria Biskupia Warszawsko-Praska zawiadamia

Dnia 13 grudnia o. godz. 4.30 zmarł w Domu Księży Emerytów w Otwocku, w wieku lat 36, w kapłaństwie 11, Ksiądz Zbigniew Jakubicki, dyrektor Domu Księży Emerytów w Otwocku.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w kościele NMP Matki Kościoła (Sanktuarium MB Pocieszenia, ul. Żeromskiego 18) w Sulejówku w środę dnia 17 grudnia o godz. 12.00. Mszy Św. będzie przewodniczył Ksiądz Arcybiskup Henryk Hoser SAC.

Śp. Ks. Jakubicki pracował jako wikariusz w następujących parafiach: Wieliszew, Świętej Trójcy w Kobyłce, Najśw. Ciała i Krwi Chrystusa w Legionowie, Św. Włodzimierza w Warszawie. Od 1 maja 2006 roku był dyrektorem Domu Księży Emerytów w Otwocku

Polecamy śp. Księdza Zbigniewa Jakubickiego Opatrzności Bożej. Zapraszamy Kapłanów do udziału we Mszy pogrzebowej lub odprawienia Mszy w intencji Zmarłego; pozostałych wiernych prosimy o modlitwę.

Dod. Ks. Wojciech Lipka 13.12.2008 o 9.18, akt. 9.04.2013 o 12.24