Śp. Ks. Sławomir Wielgolewski
Ciechanów, 19 listopada ok. godz. 17.00

Kuria Biskupia Warszawsko-Praska zawiadamia

Dnia 19 listopada ok. godz. 17.00 zmarł w Szpitalu w Ciechanowie, w wieku lat 42, w kapłaństwie 16, Ksiądz Sławomir Wielgolewski, wikariusz parafii Św. Jerzego w Zielonce.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w rodzinnej parafii Obryte (Diec. Płocka) dnia 22 listopada o godz. 12.00. Mszy Św. będzie przewodniczył Ksiądz Arcybiskup.

Msza Św. w parafii Św. Jerzego w Zielonce (ul. Paderewskiego 56/60) będzie odprawiona dnia 21 listopada o godz. 15.00. Zapraszamy na nią tych, którzy nie mogą wybrać się do parafii Obryte.

Śp. Ks. Wielgolewski pracował w następujących parafiach: Wiązowna, Niepokalanego Serca Maryi w Otwocku-Śródborowie, Św. Michała Arch. w Nowym Dworze Maz., Św. Jakuba Ap. w Warszawie-Tarchominie, Radzymin, Józefów k. Otwocka, Karczew, twórca powstającego ośrodka na osiedlu Victoria w Radzyminie, Św. Jerzego w Zielonce.

Polecamy śp. Księdza Sławomira Wielgolewskiego Opatrzności Bożej. Zapraszamy Kapłanów do udziału we Mszy pogrzebowej lub odprawienia Mszy w intencji Zmarłego; pozostałych wiernych prosimy o modlitwę.

P.S. Nie zakłóca to spotkania kapłanów młodszych w Seminarium, które odbędzie się wg wcześniej planowanego porządku.

Dod. Ks. Wojciech Lipka 19.11.2008 o 23.37, akt. 9.04.2013 o 12.25