DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Byrski Jan, od 26.07.2007
Ks. Rawski Stanisław, od 15.04.2008
Bp Kamiński Romuald, od 07.09.1998
Ks. Kamiński Józef, od 15.09.2011
Ks. Klimek Piotr, od 15.04.2008
Ks. Kołoniecki Leszek, od 21.02.1994
Ks. Krysztopa Zygmunt, od 05.08.2009
Ks. Szcześniak Lucjan, od 15.09.2011
Ks. Ukleja Krzysztof, od 24.11.2005
Bp Kamiński Romuald, od 06.02.1993
Ks. Andrzejewski Jan, od 23.12.1995
Ks. Banak Jerzy, od 18.04.1998
Ks. Bieńkowski Leszek, od 23.12.2013
Ks. Chyła Jerzy, od 24.12.2002
Ks. Czajka Stanisław, od 20.04.1998
Ks. Czajkowski Antoni, od 24.12.2014
Ks. Czyżyk Krzysztof, od 18.04.1998
Ks. Dębiński Dariusz, od 23.12.2006
Ks. Dębski Jacek, od 22.12.2016
Ks. Doszko Marek, od 24.12.2002
Ks. Furman Robert, od 24.12.2011
Ks. Gastołek Jan, od 23.12.2006
Ks. Gaworek Sylwester, od 24.12.2015
Ks. Gawryś Mirosław, od 24.12.2014
Ks. Górecki Józef, od 11.03.1995
Ks. Gryciuk Jan, od 23.12.1995
Ks. Grzybowski Jacek, od 24.12.2012
Ks. Guzowski Ryszard, od 20.04.1998
Ks. Józefczyk Jan, od 24.12.2009
Ks. Kalisiak Robert, od 24.12.2014
Ks. Kasprzak Marek, od 24.12.2009
Ks. Kielczyk Sławomir, od 07.12.2015
Ks. Kopczyński Janusz, od 24.12.2015
Ks. Kot Roman, od 24.12.2014
Ks. Kowalczyk Grzegorz, od 24.12.2010
Ks. Kowalski Andrzej, od 24.12.2010
Ks. Kowara Edward, od 25.12.1999
Ks. Kozera Krzysztof, od 24.12.2015
Ks. Krukowski Adam, od 24.12.1996
Ks. Krupa Krzysztof, od 24.12.2015
Ks. Kucharski Grzegorz, od 24.12.2015
Ks. Leda Eugeniusz, od 24.12.2004
Ks. Łakomiec Tadeusz, od 24.12.1993
Ks. Madej Wacław, od 23.12.2013
Ks. Mazański Andrzej, od 24.12.2008
Ks. Olaczek Tadeusz, od 23.12.1995
Ks. Ostojski Krzysztof, od 24.12.2011
Ks. Pielak Jacek, od 23.12.2013
Ks. Pietrusiński Jan, od 24.03.2003
Ks. Pietrzak Krzysztof, od 23.12.2000
Ks. Popis Stanisław, od 23.12.2013
Ks. Rowicki Grzegorz, od 23.12.2013
Ks. Ruciński Jan, od 24.12.2003
Ks. Rusinowski Andrzej, od 24.12.2015
Ks. Rutkowski Józef, od 24.12.2003
Ks. Safader Sławomir, od 24.12.2012
Ks. Seta Kazimierz, od 24.12.1996
Ks. Sędek Marek Lech, od 24.12.2010
Ks. Sieńkowski Jerzy, od 24.12.2014
Ks. Skwarski Dariusz, od 24.12.2014
Ks. Sobczyk Andrzej, od 24.12.2009
Ks. Sobieraj Józef, od 24.06.1994
Ks. Staniszewski Artur, od 24.12.2010
Ks. Stępniewski Piotr, od 24.12.2012
Ks. Strzyż Jan, od 24.12.2004
Ks. Sztajerwald Tomasz, od 07.12.2015
Ks. Szymula Marek, od 24.12.2012, kapłan Archidiecezji Warszawskiej
Ks. Śmigasiewicz Jan, od 05.04.2007
Ks. Tomasik Piotr, od 24.12.2012
Ks. Ukleja Krzysztof, od 23.12.1995
Ks. Uzdowski Marek, od 24.12.2012
Ks. Walicki Dariusz, od 23.12.2006
Ks. Wielebski Tomasz, od 24.12.2015
Ks. Wirkowski Zygmunt, od 24.12.1993
Ks. Zdun Wojciech, od 23.12.2000
Ks. Zielak Henryk, od 24.12.1993
Ks. Zieliński Henryk, od 25.03.2004