DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Zych Antoni
16 czerwca 1974 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
13 czerwca
ex universa, WMSD,
wikariusz, Św. Prokopa Opata, Błędów, AW, 17.06.1974 –15.05.1976
wikariusz, Św. Małgorzaty DM, Łomianki, AW, 15.05.1976 – 31.05.1978
wikariusz, MB Zwycięskiej, Warszawa-Rembertów, 31.05.1978 – 31.05.1982
wikariusz, Wniebowstąpienia Pańskiego, Warszawa-Ursynów, AW, 31.05.1982 –15.06.1988
wikariusz, Św. Anny, Warszawa-Wilanów, AW, 15.06.1988 –15.06.1989
wikariusz, Zwiastowania Pańskiego, Warszawa-Rakowiec, AW, 15.06.1989 –19.08.1991
administrator, Św. Stanisława BM, Ostrów, 19.08.1991– 25.12.1993
proboszcz, Św. Stanisława BM, Ostrów, 25.12.1993 – 24.06.1999
proboszcz, Zwiastowania Pańskiego, Zamienie, 24.06.1999 – 09.06.2007
proboszcz, Św. Anny, Kiczki, 09.06.2007 – 28.08.2010
rezydent, Św. Wincentego à Paulo, Warszawa-Targówek, 29.08.2010 – 01.10.2014
podział diecezji, z AW, 25.03.1992