DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Zoch-Chrabołowski Kazimierz
Podwyższenia Krzyża Świętego i Św. Stanisława BM, Hajnówka, Diec. Drohiczyńska
01 czerwca 1969 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
04 marca
magister, UKSW, katechetyka,
wikariusz, Św. Prokopa Opata, Błędów, AW, 02.06.1969 –10.06.1970
wikariusz, Św. Stanisława BM, Postoliska, 10.06.1970 – 01.06.1971
wikariusz, Wniebowzięcia NMP, Warszawa-Zerzeń, 01.06.1971– 04.06.1973
wikariusz, Św. Zygmunta, Warszawa-Bielany, AW, 04.06.1973 – 08.06.1974
proboszcz, MB Częstochowskiej, Urle, 30.06.1982 –19.08.1991
proboszcz, Św. Jadwigi, Warszawa-Pelcowizna, 19.08.1991– 22.06.1994
proboszcz, Św. Marii Magdaleny, Warszawa-Ugory, 22.06.1994 – 24.06.1999
proboszcz, MB Różańcowej, Wielgolas, 24.06.1999 – 29.08.2009
rezydent, MB Królowej Polski, Warszawa-Anin, od 29.08.2009
rektor, Kaplica Niepokalanego Poczęcia NMP (Królikarnia), 08.06.1974 – 08.06.1981
prefekt, Liceum Św. Augustyna (Warszawa), 08.06.1981– 30.06.1982
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
członek z wyboru, Rada Kapłańska, 04.05.1992 – 27.06.1997
kapelan, Instytut Kardiologii (Anin), od 29.08.2009
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 24.12.2009