DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
† Ks. Żmijewski Edward
Trójcy Przenajświętszej, Czerwin, Diec. Łomżyńska
27 maja 1965 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
10 listopada 2015 r., Cmentarz parafii MB Zwycięskiej, Warszawa-Rembertów
magister, KUL, teologia pastoralna,
wikariusz, Świętej Trójcy, Kołbiel, 28.05.1965 –10.06.1968
wikariusz, MB Zwycięskiej, Warszawa-Rembertów, 10.06.1968 –15.05.1976
wikariusz, MB Loretańskiej, Warszawa-Praga, 15.05.1976 – 28.10.1976
administrator, Nawiedzenia NMP, Górki Kampinoskie, AW, 28.10.1976 – 04.08.1979, budowniczy kościoła
proboszcz, Św. Ap. Piotra i Pawła, Warszawa-Pyry, AW, 28.02.1986 – 25.06.1987
proboszcz, MB Królowej Polski, Jabłonna, 07.07.1987 – 22.06.1993
proboszcz, MB Zwycięskiej, Warszawa-Rembertów, 22.06.1993 –10.11.2015 (†)
sekretarz, Komisja AW ds. Budowy Kościołów, 1979 –1987
dyrektor, DKE im. Kard. Kakowskiego, 04.08.1979 – 28.02.1986
referent, Wydział Gospodarczo-Budowlany Kurii Metropolitalnej, 28.08.1979 –10.08.1987
administrator, Cmentarz Bródzieński, 28.08.1979 – 27.11.1987
diecezjalny duszpasterz środowisk pracy, 25.03.1992 –10.11.2015 (†)
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
dziekan, Dekanat Rembertowski, 25.03.2003 –10.11.2015 (†)
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, AW, 16.06.1979
kanonik honorowy, Kapituła Katedralna, 24.12.1992 – 23.12.2006
Kapelan honorowy Jego Świątobliwości, 27.04.2002
kanonik gremialny, Kapituła Katedralna, 23.12.2006 –10.11.2015 (†)