DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Ziółkowski Robert
25 maja 1996 r., Bp Kazimierz Romaniuk
17 kwietnia
ex universa, WMSD,
wikariusz, Świętej Trójcy, Kołbiel, 28.06.1996 – 01.07.1999
wikariusz, Św. Ap. Piotra i Pawła, Nowy Dwór Mazowiecki, 01.07.1999 – 29.06.2002
wikariusz, MB Królowej Polski, Wołomin, 29.06.2002 – 01.07.2006
wikariusz, MB Zwycięskiej, Warszawa-Rembertów, 01.07.2006 – 28.06.2008
wikariusz, Przemienienia Pańskiego, Wieliszew, 29.08.2008 – 29.08.2009
wikariusz, MB Loretańskiej, Warszawa-Praga, 29.08.2009 – 29.08.2010
wikariusz, MB Królowej Polski, Marki-Pustelnik, 29.08.2010 – 28.08.2011